Technologie » Internet

Kolejne 100 tys. domen premium .cloud dostępnych u partnerów sprzedaży

Firmy z całego świata mogą skorzystać z oferty na rozszerzenia .cloud w atrakcyjnej cenie

Aruba S.p.A. , właściciel rejestru domen .Cloud, ogłosił dziś udostępnienie 100 tys. domen z rozszerzeniem .cloud w ramach nowego, prostego cennika. Będą one dostępne za pośrednictwem partnerów, takich jak nazwa.pl czy home.pl. Nowe domeny .cloud to atrakcyjny sposób na wyróżnienie swojej marki i podkreślenie jej technologicznego potencjału.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Opublikowany  6 maja 2020 r. o godzinie 16:00 wykaz obejmuje 103 395 domen dostępnych do natychmiastowego zakupu. Aruba, wiodący dostawca usług hostingowych, poczty elektronicznej, certyfikowanej poczty elektronicznej (PEC) i usług rejestracji domen zakłada, że cena pierwszej rejestracji domeny .cloud nie przekroczy 200 USD .

Lista dostępnych domen zawiera atrakcyjne propozycje brandingu nie tylko dla firm, które dopiero rozpoczynają działalność, ale także przedsiębiorstw które szukają domen dla nowych usług cyfrowych. To propozycja skierowana do podmiotów działających w sektorach takich jak chmura obliczeniowa, biznes i finanse, Internet Rzeczy (IoT) i nie tylko.

Mou Mukherjee, .Cloud’s Head of Registry Services powiedziała: "Nasza propozycja domen premium obejmuje wiele prostych i zapadających w pamięć rozszerzeń, takich jak atom.cloud, pix.cloud, vid.cloud, simply.cloud i financial.cloud. Te atrakcyjne nazwy mogą stać się podstawą identyfikacji marki.

Według prognoz IDC do 2023 r. w gospodarce światowej zapanuje długo oczekiwana "cyfrowa dominacja", co oznacza, że ponad połowa światowego PKB będzie pochodziła od firm, które mają za sobą transformację cyfrową. W związku z pandemią wiele firm przyśpieszyło proces transformacji poprzez wdrażanie usług cyfrowych. Chmura obliczeniowa przestała być opcjonalnym udogodnieniem i stanowi krytyczny element działalności przedsiębiorstw. Miliardowe inwestycje liderów technologicznych w rozwiązania chmurowe skutkują bezprecedensowym rozwojem cyfrowej gosporadki.

"Chmura stała się jeszcze bardziej istotna niż kiedykolwiek, a firmy mogą wyróżnić się w gospodarce cyfrowej dzięki domenie .cloud premium. Nasz nowy cennik zawiera propozycje dla firm dysponujących bardzo zróżnicowanymi budżetami. Cieszymy się, że firmy mogą teraz taniej, szybciej i prościej korzystać z domen .cloud premium.” – kontynuuje Mou Mukherjee.

"Aruba wspiera firmy w bardzo szerokim zakresie, od hostingu, usług chmurowych i centrum danych, po strategiczne, dostosowane do potrzeb indywidualnego klienta projekty, dzięki czemu nasze szerokie portfolio dociera do ponad 5 milionów klientów", powiedziała Gabriele Sposato, CMO Aruba S.p.A. "Rejestracja i zarządzanie domenami zawsze były naszą podstawową usługą dlatego w 2016 roku zdecydowaliśmy się zainwestować w domenę .cloud, która jest dla nas synonimem transformacji cyfrowej i innowacji. Zapowiedziana nowa oferta cenowa umożliwi firmom stworzenie nowoczesnego wizerunku marki i pozyskanie zapadającej w pamięć domeny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://get.cloudRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PressOffice

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »