Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kolejne debiuty kulinarne w Galerii Młociny

Kolejne debiuty kulinarne w Galerii Młociny
Zobacz więcej zdjęć »
Mieszcząca się na terenie Galerii Młociny strefa Spotkania i Dania to tylko jeden z wielu powodów, by odwiedzić otwartą kilka miesięcy temu galerię.

Co więcej, lista sklepów, restauracji oraz atrakcji dla gości stale się powiększa, a wśród nadchodzących debiutów nie zabraknie nowości kulinarnych w międzynarodowych odsłonach. Swoje drzwi dla gości galerii otworzy między innymi Gringo Bar, czyli koncept oferujący meksykańskie jedzenie w zdrowej, wyrazistej odsłonie oraz Menya Musashi znana z wyjątkowych ramenów oraz tsukemenów.  

Drugie piętro Galerii Młociny to wyjątkowe miejsce dla wszystkich tych, którzy uwielbiają celebrować wspólne chwile w gronie najbliższych. Spotkania i Dania, czyli strefa dedykowana miłośnikom kuchni wszystkich kontynentów, kusi coraz bogatszą ofertą kulinarną. W drugiej połowie sierpnia w Hali Hutnik gości powita Gringo Bar, czyli stworzony przez Macieja „Bilona” Bilkę koncept, którego fundamentem jest serowanie świeżego i zdrowego jedzenia w wyrazistej, meksykańskiej odsłonie. Pyszne Tacos, nachosy, burritto zachwycą podniebienia niejednego smakosza. Z Meksyku będziemy mogli przenieść się prosto do Japonii. Wśród nowości kulinarnych pojawi się międzynarodowa sieć Manaya Mushashi, oferująca pyszne rameny oraz tsukemeny prosto z ulic Tokio. A skoro mowa o Kraju Kwitnącej Wiśni, Sushi Zushi, czyli sieć restauracji oferująca japońskie jedzenie w polskim wydaniu, otworzyła w lipcu swoje drzwi dla wszystkich odwiedzających. Zwolenników hiszpańskich tapas ucieszy fakt, że od niedawna można ich skosztować w restauracji Sobremesa, która słynie z najlepszych przekąsek rodem z katalońskiej cocinyi w której już niebawem będzie można smakować win z najlepszych południowych winnic.

Spotkania i Dania to także wyjątkowy taras oraz Dechy, które zapraszają na wydarzenia skierowane do wszystkich gości, bez względu na wiek, czy upodobania muzyczne. Letnie, wakacyjne dni to idealny czas, by wspólnie ze znajomymi tupnąć nogą na bielańskich potańcówkach organizowanych w każdy czwartkowy wieczór. Dla wszystkich zwolenników kultury przez duże „K”, przygotowano natomiast cykl spektakli Teatru Pijana Sypialnia – Teatr na Leżakach. Wśród nich aktorzy, tancerze, wokaliści, a nawet orkiestra symfoniczna, czyli ludzie przepełnieni kreatywnością, przekraczający granice i wychodzący poza ramy rutyny. To świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

            Galeria Młociny zaskoczy nas jeszcze niejednokrotnie, a nadchodzące debiuty ucieszą zarówno miłośników pysznych smaków jak i trendsettrów. Hala Hutnik oraz Aleja Mody z każdym miesiącem otwierają nowe drzwi dla swoich gości, a wydarzenia organizowane na Dechach podbijają serca zarówno tych najmłodszych jak i starszych. Informacje o nadchodzących atrakcjach znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »