Firma » Biznes

Kolejne marki na dłużej w NoVa Park

Kolejne marki na dłużej w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Niepewność związana z rozwojem pandemii koronawirusa miała hamować decyzje inwestycyjne, jednak NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim ma dobre wiadomości.

W ostatnim czasie kilka popularnych marek postanowiło przedłużyć umowy najmu w NoVa Park. Znalazły się wśród nich Fryzjerek, Fart, 50 style oraz Sun Loox.

Znane marki, które w ostatnim czasie zdecydowały się prolongować swoje umowy na kolejne lata zajmują łącznie powierzchnię prawie 500 m2. Oznacza to, że klienci NoVa Park mogą w dalszym ciągu cieszyć się bogatą ofertą handlową z sektora „Sport i rekreacja”, „Obuwie i galanteria skórzana”, „Zdrowie i uroda” oraz „Usługi”.

„Przedłużenie umów najmu przez najemców pokazuje, że prowadzona w pandemii koronawirusa polityka centrum sprawdziła się. Cieszy nas fakt, że znane marki pozostają w naszej galerii na dłużej i wspólnie możemy oferować mieszkańcom Gorzowa i okolic przemyślany oraz różnorodny wachlarz asortymentu z różnych kategorii– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »