Firma » Biznes

Kolejne nowe osoby w zespole DBMS

Kolejne nowe osoby w zespole DBMS
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnim miesiącu br. do DBMS dołączyła Monika Sikora, doradca ds. obsługi klienta oraz Joanna Strękowska, specjalistka grafiki projektowej. Monika Sikora będzie odpowiadała za komunikację z klientami oraz doradztwo w zakresie doboru baz danych i kampanii marketingowo-sprzedażowych, natomi

Monika Sikora swoje doświadczenie zdobywała pracując między innymi w takich firmach jak Golden Line czy Ringier Axel Springer Polska czy Platforma Mediowa Point Group jako kierownik sprzedaży. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu doradztwa w doborze odpowiednich kampanii w tym również hybrydowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Joanna Strękowska ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej o kierunku grafika projektowa oraz Politechnikę Białostocką również o tym samym kierunku. Zdobyła doświadczenie pracując wiele lat z kilkoma firmami, w tym międzynarodowymi jako grafik projektowy tworząc projekty na potrzeby kultury, sztuki i biznesu. Organizuje cyklicznie wystawy swoich autorskich plakatów. Jest założycielem i członkiem Koła Naukowo-Artystycznego KołoMyJa. W maju 2012 roku otrzymała wyróżnienie w konkursie na plakat „27th Modern Art. Days”, Białystok.

 

Autor Ewa Walwoda

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DBMS Data Base Marketing Support

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »