Motoryzacja » Jednoślady

Kolejne sukcesy Dunlopa w wyścigach motocyklowych

Kolejne sukcesy Dunlopa w wyścigach motocyklowych
Zobacz więcej zdjęć »
Tegoroczny sezon wyścigów motocyklowych jest bardzo udany dla Dunlopa. Do listy imponujących sukcesów wywalczonych m.in. w rywalizacji Isle of Man TT, zawodnicy jadący na oponach marki Dunlop dopisali w ostatnich dniach kolejne.

Christoffer Bergman zdobył Puchar Europy w klasie Superstock 1000, a Łukasz Kurowski po raz trzynasty sięgnął po tytuł Mistrza Polski.

Christoffer Bergman #71 jechał równo przez cały sezon i pewnie sięgnął po Puchar Europy w klasie Superstock 1000.

Powody do radości ma też Łukasz Kurowski, który podczas wyścigu rozgrywanego w ubiegły weekend w Romanówce koło Siemiatycz, zapewnił sobie 13. tytuł Mistrza Polski w karierze. Droga do tytułu nie była jednak łatwa. W sezonie Kurowski zmagał się z kontuzją ręki i dłoni (nerwoból) przez co opuścił 3 wyścigi. „Najważniejsze, że mimo ciężkiego sezonu udało mi się zdobyć 13. tytuł Mistrza Polski w mojej sportowej karierze. Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do moich wyników i mieli duży wkład w nasz wspólny sukces.” – komentuje Łukasz Kurowski.

Z osiągniętych wyników jest też zadowolony Dunlop. „Gratulujemy naszym Mistrzom! Przez cały sezon pracowali naprawdę bardzo mocno dając z siebie więcej niż 100%. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią ich zespołu i dołożyć cegiełkę do ich sukcesów.” – powiedziała Aleksandra Sobotka, menedżer ds. opon motocyklowych w Goodyear Dunlop Tires Polska.

Dunlop Europe jest jednym z wiodących światowych producentów opon z imponującymi osiągnięciami w sportach motorowych. Dunlop Europe jest partnerem technicznym Suzuki Endurance Race Team i Hondy Racing w wyścigach motocyklowych Endurance World Championship Racing, oficjalnym dostawcą opon do FIM Moto2 i Moto3 World Championship oraz najbardziej utytułowaną marką opon w historii wyspy Man TT. W wyścigach terenowych Dunlop jest wyborem zwycięzców i mistrzów wyścigów MXGP. Ponadto brytyjska marka jest najbardziej utytułowanym producentem opon w historii 24-godzinnego wyścigu Le Mans dla samochodów sportowych. Więcej informacji na Dunlop można znaleźć na stronie www.dunlop.eu Twiterze @DunlopMoto.oraz na Instagramie @dunlopmotopolska.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alert Media Communications Sp. z o.o.
http://alertmedia.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »