Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Kolejny krok Corendon Airlines

Kolejny krok Corendon Airlines
Zobacz więcej zdjęć »
Przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines zapowiedzieli kolejny krok w strategii ekspansji na polskim rynku. 21 listopada 2019r. pojawią sie na targach TT WARSAW 2019, a wieczorem spotkają sie z grupą obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych na uroczystej kolacji w klubie The View.

 

 

Corendon Airlines, to międzynarodowa firma, która w październiku br. zapowiedziała intensywny rozwój na polskim rynku. Przedstawiono plan wzrostu liczby połączeń do portów lotniczych w Turcji i Grecji z Warszawy, Katowic, Gdańska i Wrocławia, które obowiazywać będą już od 25 kwietnia 2020r. 

 

“Kolejnym krokiem w strategii ekspansji jest ponowne spotkanie się z polskimi touroperatorami, przedstawicielami portówlotniczych, biur podróży oraz dziennikarzami najpierw na targach TT WARSAW 2019, gdzie będziemy prezentować ofertę w jednym z pawilonów, a następnie na wieczornym bankiecie, podczas którego przedstawimy szczegóły długofalowej strategii i możłiwości współpracy” – mówi Yildiray Karaer, Dyrektor Zarządzający Corendon Airlines. “Polski Klient jest dla nas bardzo ważny i upatrujemy w nim najlepszego partnera do rozwoju naszej oferty” –dodaje. 

 

Na wieczornym spotkaniu A walk in the clouds, które odbędzie się w klubie The View na 32 piętrze wieżowca Spectrum Tower, pojawią się przedstawiciele Corendon Airlines oraz prezes zarządu Corendon Tourism Group. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie długofalowa strategia, możliwe modele współpracy i wynikający z proponowanych rozwiązań potencjał.  Wieczór uświetnią występy gwiazd muzyki elektronicznej. Zagrają Gromee oraz düet Novika&Lex. Imprezę poprowadzi dziennikarka Odeta Moro. Na gości czeka tez mnóstwo niespodzianek i atrakcji m.in. bilety lotnicze do Turcji i Grecji oraz zaproszenia do hoteli Corendon na całym świecie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 3 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »