Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Kolejny Rossmann w Krakowie

Kolejny Rossmann w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
Jedna z ulubionych sieci drogerii Polaków, która posiada ponad 1000 sklepów w 400 miastach – Rossmann otworzył już drugi salon w Galerii Krakowskiej. Na powierzchni 380 m2, która znajduje się na poziomie +1, można znaleźć blisko 16 tysięcy artykułów.

Niemiecka sieć drogerii, która w ciągu ostatnich 10 lat potroiła ilość sklepów w Polsce, otworzyła kolejny salon w Krakowie. Trzydziesty pierwszy sklep zlokalizowany jest na poziomie +1 Galerii Krakowskiej. To już drugi salon Rossmann w Galerii (pierwszy znajduje się na poziomie -1).

Na powierzchni 380 m2  sklepu klienci znajdą blisko 16 tysięcy ulubionych artykułów. W drogerii można kupić zarówno produkty renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich, a także produkty marek własnych. W asortymencie znajdują się m.in. kosmetyki, perfumy, artykuły chemiczne, parafarmaceutyki, herbaty, sprzęt gospodarstwa domowego, biżuteria, bielizna, akcesoria fotograficzne czy karma dla zwierząt. Ponadto na miłośników marki czeka 15 osobowy zespół sklepu, który służy pomocą m.in. w zakresie doboru kosmetyków.


Rossmann Polska należy do grupy kapitałowo-zakupowej tworzonej przez Rossmann GmbH oraz A.S. Watson. W jej skład wchodzi ponad 11 000 drogerii w 33 krajach Europy i Azji. Grupa zatrudnia łącznie ponad 100 000 pracowników. Logo Rossmanna to wpisany w literę „o” Centaur – pół-koń, pół-mężczyzna. Znak ten jest również wizualizacją nazwiska założyciela i właściciela firmy (Ross – rumak, Mann – mężczyzna).

Pierwsza drogeria Rossmanna w Polsce została otwarta w 1993 roku w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Rossmann jest obecny zarówno w centrach handlowych największych miast, jak również w mniejszych miejscowościach. Drogerie znaleźć można w tak prestiżowych lokalizacjach jak np. Krupówki w Zakopanem, Bohaterów Monte Cassino w Sopocie czy przy ul. Floriańskiej w Krakowie. Centrala Rossmanna mieści się w Łodzi. Firma zatrudnia ponad 14 000 pracowników.


Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku, błyskawicznie stając się najpopularniejszym obiektem handlowym w całej Małopolsce. Położona jest w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem Głównym PKP i autobusowym, z linią komunikacji miejskiej,
z portem lotniczym Balice oraz największemu w centrum parkingowi jest najdostępniejszym miejscem Krakowa i turystyczną bramą miasta. Obszar oddziaływania Galerii Krakowskiej obejmuje ponad 1,3 mln. mieszkańców woj. małopolskiego. Łączna powierzchnia 270 punktów handlowych położonych na 3 poziomach wynosi 60 000 m2,
a także 4 500 m2 powierzchni biurowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »