Gospodarka » Żywność

Kolejny „Złoty Paragon” dla Majonezu Kieleckiego!

Kolejny „Złoty Paragon” dla Majonezu Kieleckiego!
Zobacz więcej zdjęć »
W dn. 21 maja 2015 roku już po raz piąty odbyło się uroczyste wręczenie statuetek i wyróżnień w konkursie miesięcznika HURT&DETAL pn. „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2015”. Nagrodę główną w kategorii „Majonezy” otrzymał Majonez Kielecki 500 ml!

Dzięki czytelnikom magazynu, biorącym udział w specjalnym głosowaniu, redakcja uhonorowała produkty i usługi, które w ubiegłym roku w sposób szczególny wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce. Te z nich, które wyróżniły się największą konkurencyjnością otrzymały tytuł Lidera Sprzedaży oraz nagrody.

Podczas uroczystej Gali wręczono przedstawicielom firm aż 70 prestiżowych statuetek „Złoty Paragon 2015" oraz 100 wyróżnień. Wśród nich, już po raz trzeci, pierwsze miejsce zajął Majonez Kielecki produkowany w Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem". Nagroda ta jest potwierdzeniem, że wyrób ten pomimo upływu lat i wzrostu konkurencji nadal jest chętnie wybierany przez konsumentów, a także doceniany za niezmienną, wysoką jakość i smak.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bb_pr
http://bbpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »