Gospodarka » Żywność
Kolejny „Złoty Paragon” dla Majonezu Kieleckiego!
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Dzięki czytelnikom magazynu, biorącym udział w specjalnym głosowaniu, redakcja uhonorowała produkty i usługi, które w ubiegłym roku w sposób szczególny wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce. Te z nich, które wyróżniły się największą konkurencyjnością otrzymały tytuł Lidera Sprzedaży oraz nagrody.
Podczas uroczystej Gali wręczono przedstawicielom firm aż 70 prestiżowych statuetek „Złoty Paragon 2015" oraz 100 wyróżnień. Wśród nich, już po raz trzeci, pierwsze miejsce zajął Majonez Kielecki produkowany w Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem". Nagroda ta jest potwierdzeniem, że wyrób ten pomimo upływu lat i wzrostu konkurencji nadal jest chętnie wybierany przez konsumentów, a także doceniany za niezmienną, wysoką jakość i smak.

Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)