Moda » Odzież

Kolekcja defiladowa 4F na I Europejskie Igrzyska Baku 2015

Kolekcja defiladowa 4F na I Europejskie Igrzyska Baku 2015
Zobacz więcej zdjęć »
W miniony piątek odbyła się ceremonia otwarcia pierwszych w historii Igrzysk Europejskich. Przez kolejne 16 dni sportowej rywalizacji nasze oczy skierowane są na stolicę Azerbejdżanu, Baku. O medale walczy tam ponad 6 tysięcy sportowców. Pośród nich aż 213 reprezentantów z Polski.

Podczas Igrzysk Polacy zmierzą się z najlepszymi w prawie 20 dyscyplinach sportowych. To nie jedyne wyzwanie dla Biało-Czerwonych. Przyjmują oni na siebie także rolę ambasadorów państwa, które reprezentują. Dlatego tak duże emocje budzą również ich stroje.

Po raz kolejny polskich sportowców ubrała polska marka 4F. Podczas, gdy Reprezentacja Polski przygotowywała się na ostatnich treningach do olimpiady, firma 4F z myślą o wszystkich kibicach i fanach sportu, dopracowywała ostatnie detale  odzieży.

Oryginalna kombinacja kolorystyczna, zastosowanie najnowszych technologii i sportowy charakter ubrań – tym charakteryzuje się najnowsza kolekcja marki 4F dla Reprezentacji Polski na I Igrzyska Europejskie Baku 2015.

Jej podstawą jest linia treningowa stworzona przez projektantów w oparciu o klasyczne kroje oraz tkaniny funkcyjne. Jednak to stroje defiladowe budzą najwięcej emocji. Tonacja strojów damskich jest połączeniem barw zachodzącego słońca i nadchodzącej nocy bakijskiego nieba. Z kolei linia męska to zestawienie barw lazuru morza z szarością ziemi, zmieszanej z odcieniem białego kamienia.

Linia defiladowa wyróżnia się designem o sportowym charakterze. Błękitne sukienki zostały uszyte z funkcyjnego materiału. Sportowego charakteru dodają im wstawki z siatki 3D. Męski strój charakteryzują casualowe szare spodnie oraz niebieska koszula wizytowa. Obie sylwetki uzupełnia skórzane obuwie, łączące sportowy styl i elegancję.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ComPress1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »