Moda » Odzież

Kolekcja Devotion od Dolce&Gabbana

Kolekcja Devotion od Dolce&Gabbana
Zobacz więcej zdjęć »
Bezgraniczna miłość, która pokonuje bariery czasu i przestrzeni oraz trwa wiecznie. To oddanie (ang. devotion). Nowa kolekcja okularów przeciwsłonecznych Dolce&Gabbana Devotion łączy w sobie linearność formy z bogactwem epoki baroku – czerń i złoto, ekscentryzm i klasycyzm.

Metalowe okulary o dużych, kanciastych oprawkach z charakterystycznymi, misternie wykonanymi, filigranowymi motywami inspirowanymi barokiem. Cienka konstrukcja nadaje okularom lekkości i elegancji. Model jest dostępny w następujących wersjach: oprawki w kolorze czarnym lub czarno-złotym, zdobione złotymi akcentami; szkła cieniowane w kolorze czarnym, brązowym, złotym, lub szkła lustrzane w złotym kolorze.

Metalowe okulary o dużych oprawkach w kształcie kocich oczu z charakterystycznymi, misternie wykonanymi filigranowymi motywami inspirowanymi barokiem. Cienka konstrukcja nadaje okularom lekkości i elegancji. Model jest dostępny w następujących wersjach: oprawki w kolorze czarnym lub czarno-złotym, zdobione złotymi filigranami; szkła cieniowane w kolorze czarnym, brązowym, złotym, lub szkła lustrzane w kolorze złotym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »