Dom » Wnętrza

Kolekcja urządzeń kuchennych Frames by Franke Elegance

Kolekcja urządzeń kuchennych Frames by Franke Elegance
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesne linia urządzeń kuchennych Frames by Franke, którą tworzy okap nablatowy, płyta indukcyjna i piekarnik do zabudowy to synergia nowoczesnego wzornictwa i zaawansowanej technologii.

Dobre wzornictwo ma zdolność komunikacji, jest czytelne. Gdy widzisz dany przedmiot rozumiesz jego przeznaczenie i tak właśnie zaprojektowane zostały urządzenia Frames by Franke, których prosta forma pozostaje w harmonii z wieloma praktycznymi funkcjami. Nowoczesne linia urządzeń kuchennych Frames by Franke, którą tworzy okap nablatowy, płyta indukcyjna i piekarnik do zabudowy to synergia nowoczesnego wzornictwa i zaawansowanej technologii.

Okap nablatowy jest zintegrowany z płytą grzewczą, uruchamia się oraz dostosowuje moc pochłaniania do mocy grzewczej płyty.  Posiada 4 tryby pracy, w tym intensywny oraz 2 tryby oświetlenia LED. Sterowany dotykowo przez panel z białym podświetleniem i trybem uśpienia, idealnie sprawdzi się w kuchniach otwartych na jadalnię i salon.

Dopełnieniem funkcjonalnym i stylistycznym okapu jest płyta grzewcza, która w kolekcji Frames by Franke występuje w zróżnicowanych wymiarach, dostosowanych do szafek: 90, 80 i 60 cm. Największe modele wyposażone są w 2 łączone pola grzewcze – Flexi, dzięki czemu gotowanie w naczyniach o dużej średnicy nie jest żadnym problemem. Warte uwagi są funkcje automatyczne: rozmrażanie (42⁰C), utrzymywanie ciepła ( 74⁰C) czy smażenie (94⁰C) oraz bardzo intuicyjne sterowanie Slider z białym podświetleniem. Przemyślane detale sprawiają, że codzienne korzystanie z płyty jest zwyczajnie łatwe i przyjemne.

Synergia formy i funkcji piekarników Frames by Franke także nie jest dziełem przypadku. To zasługa doświadczenia i kreatywności inżynierów i projektantów Franke, którzy stoją za tak innowacyjnymi funkcjami, jak Dynamic Cooking Technology, pyroliza, kompletne menu, funkcja multi-cooking, BBQ, program rozmrażania lub wyrastania ciasta. Programy automatyczne i predefiniowane przepisy świetnie wykorzystują szeroki zakres temperatur pracy, a systemy bezpieczeństwa, np.: zimny front drzwi czy blokada przed dziećmi zapewniają komfort korzystania z urządzenia.

Spójna wzorniczo kolekcja Frames by Franke to koncepcja kuchni, jako uniwersalnej przestrzeni dla domowego rytmu życia. To system bazujący na uniwersalnej stylistyce, a szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych przekształca jednostkowe urządzenia w kompleksowy system kuchenny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Estoria

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 115789 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )