Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Kolekcjonowanie wspomnień, czyli niezapomniane urodziny dziecka

Jak zorganizować swojemu małemu solenizantowi odjazdowe przyjęcie, które będziemy mogli wspominać przez długie lata? Każde dziecko co roku z niecierpliwością oczekuje na dzień swoich urodzin. Chce zaprosić przyjaciół, u których było na przyjęciu. Z biegiem czasu zmienia się tylko urodzinowa moda.

Najważniejszy zaś jest oryginalny scenariusz imprezy, który sprawi, że dziecięce urodziny będą niepowtarzalne.

Gdzie na urodziny?

Uroczystości dziecięce urządza się teraz często poza domem. Modne jest robienie imprez dla maluchów w bawialniach i specjalnych miejscach dla najmłodszych. Popularne stało się huczne obchodzenie urodzin w salach imprezowych w parkach zabaw. Przyjęcia robione są też w McDonaldach, czy pizzeriach. Latem sprawdzają się zabawy piknikowe w parkach lub ogrodach. Jeśli istnieje taka możliwość można zrobić przyjęcie naszej pociechy np. w zoo, czy na plaży.

Rodzice mogą sami zaaranżować uroczystość, albo zlecić to zadanie wyspecjalizowanej firmie, która oferuje kompleksową obsługę imprez okolicznościowych. Wtedy wszystkim zajmą się profesjonaliści. - Kraina Zabawy Tęcza (www.tecza-skorosze.pl), która została otwarta niedawno w warszawskim CH Skorosze dysponuje największą w stolicy powierzchnią sal do organizowania imprez okolicznościowych dla dzieci. Centrum rozrywki dysponuje też unikatowa powierzchnią (ponad 1000 mkw.) przeznaczoną do zabawy. Organizujemy imprezy dla najmłodszych gwarantując kompleksową obsługę i zapewniamy przeprowadzenie imprezy zgodnie z wszystkimi życzeniami naszych klientów. Regularnie urządzamy także zabawy okolicznościowe i tak np. 30. listopada br. dla naszych najmłodszych gości robimy Wieczór andrzejkowy z wróżkami - mówi Karolina Dzikołowska organizująca imprezy dla najmłodszych w parku rozrywki mieszczącym się przy ul. Składkowskiego w Warszawie.

Zaczarowane przyjęcie - rozkład jazdy

Liczba scenariuszy przyjęcia urodzinowego dziecka jest nieograniczona. Fantazja podpowie nam, co wybrać. Możemy pokusić się o zorganizowanie imprezy w stylu rycerskiej biesiady i zafundować dzieciom pokaz walki na miecze i umiejętności rycerskich. Woje mogą snuć opowieści o tym, jak to onegdaj bywało, o średniowiecznych strojach i zwyczajach, a później poprowadzić biesiadników w dworskim korowodzie.

Mogą to być urodziny z motywem zaczerpniętym z ulubionej bajki lub np. impreza z tematem przewodnim: Podróż dookoła świata. Taki rodzaj przyjęcia dodatkowo wzbogacony jest elementem edukacyjnym. Daje to maluchom możliwość poznania obyczajów, muzyki i życia mieszkańców innych krajów, a wszystko to w atmosferze radosnej zabawy.

Imprezę urodzinową naszego dziecka możemy uatrakcyjnić pokazem sztuczek cyrkowych i klauna, seansem czarnej magii, lub prezentacją szalonego naukowca, który pokaże doświadczenia przyrodnicze. Zabawny animator, który przez cały czas trwania przyjęcia będzie prowadził gry, quizy, rebusy, kalambury i konkursy może również w niezwykle skuteczny sposób zająć małych gości. Rysowanie z zawiązanymi oczami, naśladowanie głosów zwierząt, czy bitwa na papierowe kule to tylko kilka pomysłów na rozkręcenie zabawy.

Zaciekła walka w konkurencji najgłośniejszego krzyczenia i najszybszego biegania rozrusza nawet najspokojniejsze pociechy. Szczególnie jeśli do wygrania będą ciekawe nagrody. Dla każdego z najmłodszych gości możemy przygotować jakiś drobiazg lub maskę, czy znaczek.
Odpowiednią oprawę powinna stworzyć specjalnie dobrana dekoracja. Musimy podczas przygotowań spojrzeć oczami dziecka. Bajkowy świat solenizanta musi być w tym szczególnym dniu niezwykle kolorowy. Ale nie koniecznie. Może też być jednobarwny, jeśli zdecydujemy się urządzić np. Urodziny przez różowe okulary. Później już tylko oglądane fotografie i filmy będą nieustannie wywoływać uśmiech na naszych twarzach.

Kraina Zabawy Tęcza mieszcząca się w CH Skorosze przy ul. Składkowskiego 4 w Warszawie zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 21.00, w soboty w godz. 9.00 - 21.00 i niedziele w godz. 9.00 - 20.00. Więcej na www.tecza-skorosze.pl

Dodatkowe informacje:
PRESTIGE PUBLIC RELATIONS
tel. 022 620 28 29
www.prestigepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kraina Zabawy Tęcza
http://www.tecza-skorosze.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »