Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Kolorowe ramki, czyli wspomnień czar | Empik Supersam

Kolorowe ramki, czyli wspomnień czar | Empik Supersam
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszamy na warsztaty kreatywne do Empiku Supersam w Katowicach na zajęcie kreatywne, które odbędą się 13 października o godzinie 12:00.

70-lecie Empiku to cudowna okazja, by wyruszyć w podróż do przeszłości i powspominać dawne Katowice, kluby MPiK oraz siebie i najbliższych w miejscach, które dziś wyglądają zupełnie inaczej. Ale może udało się je zatrzymać na zdjęciach, które warto dziś pokazać i wyeksponować? Na przykład ozdobić je własnoręcznie zrobioną ramką... Jedyne w swoim rodzaju ramki na zdjęcia wykonamy podczas naszych warsztatów. Zapraszamy! Wiek: 8+


Zapisy na warsztaty: Katowice 603 116 924


Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „Mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Dołącz do naszej grupy na FB „Czas na DIY”
www.facebook.com/groups/czasnadiy/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jagoda.stula@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »