Dom » Budownictwo

Kolorowy upcycling we wnętrzu

Kolorowy upcycling we wnętrzu
Zobacz więcej zdjęć »
Chcąc dokonać istotnej zmiany w aranżacji wnętrza, często nie trzeba przeprowadzać wielkiego remontu. Wystarczająca może okazać się zmiana kolorystyczna jakiegoś elementu wyposażenia, która jednak będzie na tyle ciekawa, że wpłynie na całość wystroju.

Beckers podpowiada, jak można wprowadzić kolorowy powiew świeżości do wnętrza w duchu ‘no waste’. 

Niemodna komoda może stać się głównym punktem dekoracyjnym naszego salonu, jeśli poddamy ją metamorfozie z wykorzystaniem niezwykłego odcienia Nile emalii Beckers Designer Universal. W zestawieniu z artystycznymi ozdobami czy gadżetami w stylu retro wykreuje oryginalną aranżację, która będzie budować wyróżniający charakter wnętrza.

Nutę koloru i finezji w stonowanym salonie można wprowadzić przemalowując stolik kawowy na nietuzinkowy kolor Aqua. Będzie on nie tylko przykuwać wzrok, ale też wprowadzi optymistyczny nastrój nawiązujący do błogiego błękitu letniego akwenu. Użycie emalii Beckers Designer Universal pozwoli przeprowadzić te prace przy niewielkim wysiłku, uzyskując piękny efekt zarówno na powierzchniach drewnianych, jak i metalowych. Będzie to jednocześnie rozwiązanie bezpieczne zarówno dla alergików, jaki i małych dzieci.

Mieszkanie w starej kamienicy ma swoją duszę i często stare stylowe drewniane drzwi czy żeliwny kaloryfer budują atmosferę wnętrza. Nie tego zaburzając nostalgicznego klimatu, można nadać im nowe życie malując je emalią Beckers Designer Universal w odcieniach Light Grey i Stone. W zestawieniu ze ścianami pomalowanymi farbami Beckers Designer Collection w kolorze Echo retro elementy stworzą urzekający monochromatyczny duet. 

 

 

Więcej tętniących życiem aranżacji znajduje się na stronie www.beckers.pl/inspiracje.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »