Firma » Finanse

Kolporter z certyfikatem Złotego Płatnika

Kolporter z certyfikatem Złotego Płatnika
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Kolporter została uhonorowana certyfikatem „Złoty Płatnik 2017” i tym samym znalazła się w elitarnym gronie szczególnie wiarygodnych, zaufanych i rzetelnych partnerów biznesowych. To już kolejne tego typu wyróżnienie zdobyte przez spółkę z Kielc.

Certyfikat „Złoty Płatnik” przyznawany jest od 2014 roku przez firmę Euler Hermes – wiodącego na świecie dostawcę rozwiązań w zakresie ubezpieczeń i windykacji należności. Wyróżnienie jest przyznawane firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych i uzyskanie, w danym roku, najwyższego tzw. Wskaźnika Moralności Płatniczej.

Kolporter spełnił wszystkie rygorystyczne kryteria procesu weryfikacyjnego:  uzyskał wysoki Wskaźnik Moralności Płatniczej (PMI) oraz rating na poziomie powyżej CCC, a wszystkie zobowiązania płatnicze w 2017 roku zrealizował rzetelnie i terminowo.

– Certyfikat „Złoty Płatnik 2017” jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem, tym bardziej że w gronie laureatów znalazło się zaledwie 6% firm działających na polskim rynku. Kolporter został uhonorowany tym tytułem po raz kolejny. Pierwszy certyfikat „Złotego Płatnika” uzyskaliśmy za 2014 rok – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »