Firma » Finanse

Komentarz Zarządu ZM Henryk Kania S.A. do kursu Spółki na GPW

Komentarz Zarządu ZM Henryk Kania S.A. do kursu Spółki na GPW
Zobacz więcej zdjęć »
Zarząd Spółki Zakłady Mięsne Henryk Kania SA informuje, że kategorycznie odcina się od działań powodujących zmianę kursu akcji Spółki na GPW SA w ciągu ostatnich dni.

Sytuacja ta jest dla nas niezrozumiała, ponieważ ostatni opublikowany raport finansowy za I kwartał 2018 roku Spółki przedstawia dobrą kondycję finansową oraz poprawiające się wskaźniki finansowe w porównaniu do okresów poprzednich.

Ponadto dane finansowe wykazane zarówno w raporcie rocznym za 2017 rok oraz za I kwartał 2018 roku zostały pozytywnie zweryfikowane przez banki obsługujące Spółkę oraz największych naszych obligatariuszy.

W naszej ocenie, powyższa sytuacja nie ma żadnego związku z przedstawionymi przez Spółkę danymi  fundamentalnymi, a z naszych obserwacji wynika, że jest to prawdopodobnie kwestia związana z powstałymi odpływami w funduszach i w związku z powyższym wystawieniu do sprzedaży pakietu naszych akcji.

W najbliższym czasie poinformujemy o dalszych działaniach strategicznych i operacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

Zarząd

ZM Henryk Kania S.A.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

psikora@zmkania.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »