Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Komórki macierzyste – przełom dla rzęs

Komórki macierzyste – przełom dla rzęs
Zobacz więcej zdjęć »
Tuszowanie, henna, zalotka, zagęszczanie, przedłużanie. Rzęsy nie mają lekkiego życia. Wypadają, kruszą się, są słabsze i cieńsze. Zafunduj im regenerację na poziomie komórkowym!

Codzienne życie rzęs

Natura obdarzyła nas rzęsami i brwiami po to, aby chronić nasze oczy przed zanieczyszczeniami, takimi jak: kurz, brud, pyłki, deszcz lub pot. Na górnej powiece człowieka znajduje się około 150-200 rzęs, na dolnej zaś 50-150. Ich żywotność wynosi około 100-150 dni, a w ciągu doby tracimy około 2-3 z nich. Proces ten jest normalny i u nikogo nie powinien budzić żadnych wątpliwości czy obaw. Problemem jest natomiast nadmierna utrata włosków, ich osłabienie, większa łamliwość i kruchość.

- Wpływ na nasze rzęsy i brwi mają czynniki zewnętrzne, zabiegi, którym je poddajemy, ale także ogólny stan naszego organizmu. Musimy pamiętać, że rzęsy to też włosy. Aby zachować ich dobrą kondycję należy dogłębnie odżywiać ich mieszki. Doskonałym remedium jest Revitacell Stem Cells Eyelashes Therapy, które odżywia i naturalnie wzmacnia rzęsy i brwi, zapobiegając jednocześnie ich wypadaniu. NHAC Biocervin MIC-1, czyli główny składnik aktywny kuracji pozyskany z komórek macierzystych MIC-1, pobudza wzrost i regenerację rzęs i brwi – wyjaśnia dermatolog dr Edyta Engländer.

Przełomowe odkrycie dla piękna

Jeśli zależy nam na dogłębnej odbudowie oprawy oka warto pomyśleć o kuracjach, które coraz częściej korzystają z najnowszych odkryć naukowych. Revitacell Stem Cells Eyelashes Therapy to pierwsza kuracja biodermokosmetyczna opracowana została dzięki badaniom naturalnych właściwości regeneracyjnych komórek macierzystych.

- W naszym laboratorium opracowaliśmy m.in. formułę do regeneracji rzęs i brwi Revitacell Stem Cells Eyelashes Therapy. Głównym novum jest tu składnik aktywny NHAC Biocervin MIC-1, który pozyskany został z komórek macierzystych MIC-1, a jego formuła cechuje się niespotykanymi właściwościami regenerującymi. Odżywia i wzmacnia, zapobiega wypadaniu oraz naturalnie pobudza wzrost nowych rzęs i brwi. Revitacell działa już na poziomie komórkowym, u źródła problemu – potwierdza Paulina Bugno, koordynator ds. biodermokosmetyków marki Revitacell.

Kuracja nie uczula, nie podrażnia delikatnej skóry wokół oczu. Mogą ją stosować osoby noszące okulary i szkła kontaktowe. Kuracja została przebadana dermatologicznie.

Jak stosować?

Aby w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami Revitacell Eyelashes Therapy należy:

- wykonać staranny demakijaż, dokładnie oczyszczając rzęsy i brwi,

- przy użyciu kuracji jako bazy pod tusz, należy nanieść ją przy pomocy szczoteczki, która rozczesuje rzęsy, odczekać krótką chwilę i dopiero potem przystąpić do nakładania tuszu,

- przy użyciu kuracji na brwi należy nanieść niewielką ilość produktu, równocześnie rozczesując brwi,

- z uwagi na lekką żelową formułę preparatu nawet niewielka jego ilość wystarcza do równomiernego pokrycia, zarówno rzęs, jak i brwi. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka ułatwia nakładanie preparatu.

Efekt kuracji, który zauważyć można po regularnym stosowaniu, to mocne, gęste rzęsy oraz zdrowe brwi, odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »