Rozrywka i wypoczynek » Gry

Komornik: Nieskruszony z pozytywnymi recenzjami graczy

9 listopada wystartowała sprzedaż pierwszej gry Sylen Studio Komornik: Nieskruszony. Produkcja stworzona na podstawie uniwersum książek Michała Gołkowskiego dostępna jest na najważniejszych platformach dystrybucji gier PC.

9 listopada wystartowała sprzedaż pierwszej gry Sylen Studio Komornik: Nieskruszony. Produkcja stworzona na podstawie uniwersum książek Michała Gołkowskiego dostępna jest na najważniejszych platformach dystrybucji gier PC. Gra otrzymuje bardzo pozytywne recenzje od graczy i posiada obecnie ogólną ocenę w Steam „bardzo pozytywne” 98% przy ponad 50 komentarzach. Tytuł cieszy się również dużym zainteresowaniem ze strony Kuratorów Steam, którzy zgłaszają się do studia po dodatkowe informacje w celu przygotowania recenzji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zgodnie z przyjętą strategią, Sylen Studio zakłada długoterminową sprzedaż gry, co potwierdzają statystyki Steam, w których widać dynamiczny wzrost dodawania produktu przez graczy do Wishlist.

- Komornik: Nieskruszony to nasz debiutancki projekt. Już teraz gracze z całego świata mogą zapoznać się ze szczegółami gry i dołączyć do społeczności Komornika. To ważny dla nas moment i początek nowego etapu budowania sprzedaży gry, która charakteryzuje się tzw. długim ogonem sprzedażowym. – komentuje Marcin Janiszewski, prezes Sylen Studio.

Komornik: Nieskruszony to produkcja umiejscowiona na styku gry paragrafowej i visual novel, osadzona w książkowym uniwersum wykreowanym przez Michała Gołkowskiego. Na Ziemię zstępują wybrani spośród śmiertelników Komornicy, których zadaniem jest polowanie na grzeszników, ściąganie należności za grzechy i przeprowadzenie nieuniknionej Apokalipsy.

- Jestem bardzo podekscytowany faktem, że gracze mogą wejść do niezwykłego świata Komornika. Walczyć ze złem i realizować kolejne misje, które pomogą w walce z grzechami ludzkości. To uniwersum to coś o wiele większego niż tylko książka lub tylko gra wideo, dlatego wierzę w długoterminowy potencjał sprzedażowy gry. – komentuje Michał Gołkowski, pisarz, autor serii książek Komornik.

 

Steam: https://store.steampowered.com/app/1613190/Komornik_Nieskruszony/?l=polish

MUVE: https://muve.pl/sklep/digital/przygodowe/komornik-nieskruszony,1821226

Strona Internetowa: https://sylenstudio.com/komornik-nieskruszony/  

 

***

O spółce

Sylen Studio to niezależne studio gamedevowe, którego strategia rozwoju nastawiona jest na specjalizację w produkcjach gier z gatunku RPG. Spółka pracuje nad grami „Komornik” na podstawie serii powieści fantasy Michała Gołkowskiego, które są wydawane przez Fabrykę Słów. Premiera pierwszego tytułu z tej serii odbędzie się jeszcze w tym roku. Ukończenie prac nad pełnowymiarową produkcją zaplanowane jest na 2023 rok.   

Spółka jest w trakcie przygotowań do debiutu na NewConenct.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Franciszek Szukała

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »