Dom » Ogrody

Kompaktowy grill węglowy Outdoorchef Rover 480 już dostępny

Kompaktowy grill węglowy Outdoorchef Rover 480 już dostępny
Zobacz więcej zdjęć »
Rozwiązania w które zostały wyposażone grille węglowe marki Outdoorchef gwarantują najwyższą jakość grillowania bez nieprzyjemnych i szkodliwych płomieni

Ruszt do pieczenia i komin są połączone, co pozwala na ich łatwy obrót jako całość. Możesz obracać ruszt i otwierać komin jako jedną całość bez konieczności wymiany jakichkolwiek części grilla. Pozwala to na bezpośrednie i pośrednie pieczenie. Ruszt umieszczony na zawiasach oraz otwieranie komina czynią proces uzupełniania brykietów węgla drzewnego łatwym i bezpiecznym. Dodatkowa krawędź rusztu zapobiega wpadaniu brykietów do misy. Ilość ciepła można łatwo regulować przez otwieranie i zamykanie dolnego wywietrznika misy oraz wywietrznika pokrywy. Zamknięcie wywietrzników zmniejsza ilość powietrza i ciepła. Otwarcie otworów zwiększa ilość powietrza i ciepła. Ciepło konwekcyjne można wytworzyć poprzez zamknięcie pokrywy. Aby zapobiec wysychaniu mięsa można wlać wodę do tacki ociekowej/tacki parownika. Powoduje to parowanie podczas procesu pieczenia. Dzięki dodaniu wina, soków owocowych lub kawałków takich owoców jak jabłko, orzesznik lub jadłoszyn można stworzyć doskonałe aromaty.

Outdoorchef Rover 480Ten grill węglowy o niewielkich rozmiarach doskonale nadaje się na taras lub do małego ogródka, gdzie uprzyjemni zarówno spotkanie z przyjaciółmi, jak i będzie smaczną obiadową alternatywą. Cechuje go nie tylko świetny wygląd, lecz także funkcjonalne rozwiązania – jak system otworów regulujących temperaturę czy ruszt na zawiasach, które znacznie ułatwiają grillowanie. Dwa różne ustawienia wewnętrznego lejka dają więcej możliwości w przygotowywaniu potraw.

Główne cechy i właściwości:

  • łatwa regulacja temperatury – system zamykanych otworów w pokrywie

  • ruszt na zawiasach pozwala uzupełnić węgiel także podczas grillowania

  • emaliowany zbiorniczek na skapujący sos – podczas grillowania sos paruje i dodatkowo nawilża mięso

  • termometr w pokrywie

  • taca na popiół

  • uchwyty na akcesoria

  • pokrywa na zawiasie

  • solidna rama i dwa wytrzymałe kółkaOutdoorchef // http://www.outdoorchef.pl //

DYNAMIC Centrum Grilla // biuro@dynamic24.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dynamic - Centrum Grilla
http://www.dynamic24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »