Kultura, sztuka » Kultura

Koncertowy finał 24. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Wilanowie

Koncertowy finał 24. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Wilanowie
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 13 września 2014 r. Muzeum Plakatu w Wilanowie zaprasza na recital wokalny Izabeli Kopeć "Ludomir Michał Rogowski In Memoriam", uświetniający zakończenie wystawy 24. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie.

Recital wokalny mezzosopranistki Izabeli Kopeć, "Ludomir Michał Rogowski In Memoriam", odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Plakatu w Wilanowie, w sobotę 13 września 2014 r. o godzinie 17.00. Program koncertu przewiduje wykonanie utworów Ludomira Michała Rogowskiego – jednego z najbardziej obiecujących kompozytorów polskich początku XX wieku – takich jak Trzy poematy Yuan-Tseu-Ts'ai (1920), Serenadę (1921), czy Pieśni do słów S. Długosza (1936). Śpiewaczce towarzyszyć będą muzycy: Ewa Pelwecka (fortepian), i Christian Danowicz (skrzypce). Koncert poprowadzi Paulina Smaszcz-Kurzajewska, wstęp jest wolny. Wydarzenie uświetnia zakończenie wystawy  Międzynarodowego Biennale Plakatu, odbywającego się po raz 24 w Warszawie. Najciekawsze plakaty twórców z całego świata oglądać można w galeriach Muzeum Plakatu w Wilanowie jeszcze tylko do 14 września 2014 r.

Recital Izabeli Kopeć jest jednym z wielu wydarzeń obchodów Święta Wilanowa, odbywającego się od 6 do 14 września 2014 r. Z tej okazji na terenie kompleksu pałacowego w Wilanowie przewidziano wiele dodatkowych atrakcji, takich jak Jarmark Regionalny, obóz wojskowy króla Jana III. Sobieskiego, czy wspólny spacer „Historie miłosne w Wilanowskich Ogrodach”, które odbywać się będą w weekend 13 - 14 września 2014 r.

Więcej informacji o Dniach Wilanowa 2014 na stronie www.wilanow.pl.

Szczegółowy program wszystkich wydarzeń związanych z Muzeum Plakatu w Wilanowie znajduje się na stronie www.postermuseum.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »