Dom » Budownictwo

Konferencja Innowacje - Inspiracje - Trendy w Ustce. Inteligentna kontrola dostępu

Konferencja Innowacje - Inspiracje - Trendy w Ustce. Inteligentna kontrola dostępu
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas Konferencji Architektów Innowacje Inspiracje Trendy w Ustce (25-27 września 2014) firma Winkhaus przedstawiła najnowszej generacji elektroniczny system kontroli dostępu blueSmart.
W tej innowacyjnej technologii mechaniczne wkładki i klucze zostały zastąpione przez komponenty elektroniczne, a wymiana danych odbywa się bezprzewodowo.


blueSmart nie tylko steruje kontrolą dostępu, ale także rejestruje ruchy użytkowników i monitoruje stan baterii. Nośnikiem informacji jest klucz wyposażony w chip. Przekazywanie informacji pomiędzy wkładkami a oprogramowaniem poprzez klucze odbywa się w obu kierunkach i tworzy wirtualną sieć. Pozwala ona na wygodne użytkowanie systemu i praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy. Jednocześnie system jest łatwy w instalacji, nie wymaga okablowania, a wkładki elektroniczne odpowiadają wymiarami standardowym wkładkom patentowym. blueSmart firmy Winkhaus działa już w wielu obiektach w Europie: hotelach, klinikach, bankach, instytucjach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych i muzeach.

Oprócz systemu blueSmart firma Winkhaus zaprezentowała elektromechaniczny zamek blueMatic EAV3 oraz okucie okienne activPilot Comfort PADM z funkcją automatycznego przewietrzania.

W konferencji w hotelu Grand Lubicz w Ustce, która zapoczątkowała cykl 3 spotkań dla architektów w różnych regionach Polski, wzięło udział blisko 90 przedstawicieli pracowni projektowych. Wraz z firmą Winkhaus współorganizatorami konferencji były firmy Geze, Guardian, IGP Pulvertechnik, Ponzio i Proventuss. Zaprezentowały one najnowsze produkty z dziedziny automatyki drzwiowej, systemów aluminiowych, szkła i uszczelnień fasadowych oraz farb proszkowych. Elektroniczna wkładka i klucz blueSmart


Prezentacja Winkhaus podczas konferencji Innowacje - Inspiracje - Trendy w UstceWinkhaus Polska Beteiligungs (PRESS BOX)
www.winkhaus.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »