Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

KONFERENCJA NAUKOWA „WSPARCIE NA STARCIE” W BONARCE

KONFERENCJA NAUKOWA „WSPARCIE NA STARCIE” W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
Czy szczepionki są bezpieczne? Jak pomóc dziecku w nauce i rozwoju? 6 kwietnia podczas konferencji „Wsparcie na starcie” w SIEMACHA SPOT w Bonarce specjaliści z różnych dziedzin odpowiedzą na te i wiele innych pytań nurtujących każdego rodzica.

6 kwietnia w godz. od 9:00 do 13:00 w SIEMACHA SPOT w Bonarce odbędzie się konferencja naukowa „Wsparcie na starcie. Znaczenie zdrowia fizycznego i psychicznego we wczesnym dzieciństwie". Spotkanie jest efektem współpracy Klubu Rodziców do 3 lat Spot Parent SIEMACHA w Bonarce z Fundacją „Od Początku", która wspiera osoby z zaburzeniami rozwoju.

W czasie konferencji specjaliści opowiedzą m.in. o szczepieniu dzieci, pomocy w nauce i roli rodziców w procesie wychowawczym. W związku z faktem, że kwiecień jest Światowym Miesiącem Wiedzy o Autyzmie, nie zabraknie wykładów dotyczących wspierania rodzin z dziećmi z niepełnosprawnościami.

Bezpłatna rejestracja na konferencję na www.odpoczatku.pl.

Program konferencji:

9:00 - 10:00 - Rejestracja uczestników

10:00 - 10:30 - Wykład „Jestem mamą, nie rehabilitantką! Jestem tatą, nie terapeutą! - systemowe formy wsparcia rodzin z dziećmi z niepełnosprawnościami"

10:30 - 11.15 - Wykład „Szczepienie dzieci - fakty i mity"

11:15 - 11:45 - Przerwa

11:45 - 12:30 - Wykład „Wskazania do diety eliminacyjnej przy szczególnym uwzględnieniu dzieci z ASD"

12:30 - 13:00 - Wykład „Pomagam, wychowuję i uczę, bo jestem rodzicem"Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »