Firma » Bankowość

Konferencja SoftNet dla Zarządów Banków Spółdzielczych

Konferencja SoftNet dla Zarządów Banków Spółdzielczych
Zobacz więcej zdjęć »
SoftNet dostawca rozwiązań IT i systemów bankowych, ponownie zorganizował konferencję adresowaną do Zarządów Banków Spółdzielczych. Konferencję otworzył Andrzej Data Prezes Zarządu SoftNet.

Podczas spotkania zaprezentowano produkty oraz usługi firmy SoftNet, które wspierają procesy biznesowe banku oraz rozmawiano o ich praktycznym zastosowaniu. Jednocześnie, omówiono kwestie związane z procesowym zarządzaniem bankiem i przedstawiono najważniejsze zmiany, które zaszły w systemach SoftNet w poprzednim roku. Sporym zainteresowaniem uczestników cieszyły się także, pokazane na konferencji, nowe funkcjonalności aplikacji mobilnej - mobileNet. Zarysowano także plany rozwoju produktów i usług firmy na najbliższe lata.


O SoftNet Spółka SoftNet jest wiodącym dostawcą systemów, oprogramowania i rozwiązań IT dla Polskiego Sektora Usług Bankowości Spółdzielczej. Kompleksowa oferta firmy, obejmuje cztery główne sektory: systemy transakcyjne, bankowość elektroniczną, analizę i sprawozdawczość oraz usługi outsourcingowe. Ponadto SoftNet oferuje wdrożenia swojego autorskiego oprogramowania oraz integrację systemów z rozwiązaniami zewnętrznych dostawców banku, dostarcza usługi infrastrukturalne, outsourcingowe i konsultingowe klientom na terenie całej Polski. Produkty firmy SoftNet należą do jednych z najbardziej popularnych w branży i obecnie ponad 140 Banków Spółdzielczych korzysta z nowoczesnych systemów oraz rozwiązań oferowanych przez spółkę w tym ok. 60 banków wykorzystuje rozwiązanie CPDNet, które zapewnia pełen outsourcing dla banków. Oferowane rozwiązanie CPDNet oparte jest na wykorzystaniu najnowszych technologii drugiej generacji chmury obliczeniowej ORACLE DATA. SoftNet posiada ponad stuosobowy zespół najwyższej klasy specjalistów i informatyków, którzy są w stanie sprostać oczekiwaniom oraz trudnym wymogom rynku polskiej bankowości spółdzielczej. Oprócz tego, spółka posiada na terenie całego kraju, rozbudowaną sieć swoich regionalnych przedstawicieli i współpracowników oraz prowadzi serwis dla własnych aplikacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agpress

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »