Technologie » Internet

Konferencja w chmurze

Konferencja w chmurze
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższy czwartek tj. 8 listopada w Warszawie rozpocznie się dwudniowa konferencja poświęcona chmurze „Cloud Computing i wirtualizacja”. Nie zabraknie na niej enova365, którą Zbigniew Boguś, Product Manager programu, przedstawi podczas swojego wystąpienia.

Czwarta edycja „Cloud Computing i wirtualizacja" poświęcona została tematowi mobilność w chmurze. Nie zabraknie prezentacji systemów działających w chmurze, które przedstawią najwybitniejsi eksperci z branży.   Konferencja będzie również nawiązywać do aspektów wciąż budzących zainteresowanie i kontrowersje - szeroko rozumianego bezpieczeństwa rozwiązań cloud, ilustrując je typowymi błędami popełnianymi przy wdrożeniach rozwiązań chmurowych.

Zbigniew Boguś Product Manager enova365 z Soneta Sp. z. o.o. podczas sesji eksperckiej poświęconej „Teraźniejszości i przyszłości w chmurze", wyjaśni jak rozwój technologii cloud computing wpłynie na przyszłość systemów ERP, mobilność pracowników oraz na integrację różnych rozwiązań wykorzystywanych w zarzadzaniu firmą.

„Już dziś wiele firm używa systemów wspomagających zarządzanie firmą w ramach chmur prywatnych, wykorzystując rozwiązania oparte o usługi zdalne (remote desktop, remote application). Ale potencjał pracy w chmurze obliczeniowej może być w pełni wykorzystany dopiero wtedy, gdy korzystamy z aplikacji dedykowanych dla tego środowiska - zapewniających dostęp z każdego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia. Systemy ERP w chmurze mogą stać się w nadchodzących latach odpowiedzią na coraz bardziej rosnącą potrzebę mobilności pracowników, a także na wzrost popularności takich urządzeń jak tablety czy smartfony" - wyjaśnia Buguś.
Więcej na ten temat dowiedzieć się można będzie podczas prezentacji  ERP w chmurze - perspektywy rozwoju aplikacji wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem", która odbędzie się w piątek tj. 9listopada o godz. 12.45.    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

soneta

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »