Technologie » Komputery

Konferencja z iSpot Team – nowości od Apple

Konferencja z iSpot Team – nowości od Apple
Zobacz więcej zdjęć »
Na ten dzień czekali wszyscy wielbiciele nadgryzionego jabłka. Gigant z Cupertino zaprezentował swoje premierowe urządzenia, w tym 3 nowe iPhone’y. Relację na żywo z wydarzenia fani marki mogli obejrzeć w salonie iSpot w Centrum Handlowym Arkadia.

Spotkanie poprowadził ekspert iSpot. Uczestników spotkała też miła niespodzianka w postaci drobnych upominków od organizatora.

Część spekulacji na temat nowych urządzeń Apple potwierdziła się. 12 września br. świat poznał 3 nowe modele iPhone’ów – XS, XS Max oraz XR oraz Apple Watch Series 4, a ponadto szereg nowych rozwiązań technologicznych, które producent wprowadza właśnie na rynek. Niekwestionowanymi gwiazdami były jednak premierowe smartfony.

Zarówno uczestnicy konferencji w Kalifornii, jak i spotkania w polskim salonie iSpot, nie kryli zachwytu podczas prezentacji produktów przygotowanej przez specjalistów Apple. iPhone XS Max oraz XR wywarły największe wrażenie na gościach iSpot. Jak twierdzą specjaliści polskiego resellera Apple, przyczyniły się do tego m. in. nowe kolory obudowy, świetnej jakości wyświetlacze, aparaty i innowacyjne funkcje, które zastąpiły starsze technologie.

Pytany o dostępność premierowych hitów Apple, Jan Trzpil, ekspert iSpot Polska, odpowiada zachęcająco: Zapraszamy was do naszych salonów. Wypatrujcie już wkrótce produktów demo w iSpot, żeby sprawdzić, jak wyglądają.

Uczestnicy spotkania w salonie iSpot wyszli bogatsi w nową wiedzę na temat premierowych urządzeń Apple oraz nagrody, które zapewnił im organizator za udział w quizie dotyczącym nowinek od kalifornijskiego giganta.

 

Więcej na temat nowości, które zaprezentował Apple, w komentarzu eksperckim Jana Trzpila, przedstawiciela  teamu iSpot: https://we.tl/t-6psvpN2CLiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »