Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Konferencje dużych firm tylko w obiektach o najwyższym standardzie

Konferencje dużych firm tylko w obiektach o najwyższym standardzie
Zobacz więcej zdjęć »
Według najnowszych danych w tym roku w Polsce zorganizowano już o kilka procent więcej dużych międzynarodowych spotkań i konferencji biznesowych, niż w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Jak twierdzą przedstawiciele polskiego środowiska biznesowego, ta tendencja rosnąca wciąż powinna się utrzymywać. Wszystko za sprawą wciąż rozwijającej się polskiej gospodarki oraz tego, że zagraniczni inwestorzy są coraz bardziej zainteresowani lokowaniem kapitału właśnie na polskim rynku. Jak twierdzą przedstawiciele największego i jednego z najnowocześniejszych obiektów  hotelowo-konferencyjnych w Krakowie DoubleTree by Hilton i Hampton, nie bez znaczenia jest również fakt, że w naszym kraju przybywa obiektów, które są w stanie sprostać bardzo wysokim wymaganiom organizatorów tego typu wydarzeń.

Kompleks DoubleTree by Hilton i Hampton by Hilton Krakow położone są w jednym z najbardziej malowniczych i znanych miast Polski i oferują swoim gościom wypoczynek na najwyższym poziomie. Obiekt ten posiada dogodną lokalizację, a dzięki dużej funkcjonalności jest idealnym miejscem na organizację każdego rodzaju spotkania, nawet do 2000 osób. DoubleTree by Hilton Krakow w połączeniu z Hampton by Hilton Krakow może pochwalić się aż dwudziestoma nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi. Dodatkowo bardzo dobra, profesjonalna obsługa, smaczna kuchnia i wygodne pokoje hotelowe sprawiają, że to centrum konferencyjne w Krakowie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród przedstawicieli polskiego i zagranicznego biznesu, którzy właśnie tutaj chcą zorganizować swoje konferencje.

 

źródło: http://www.hamptonkrakow.com.plKalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »