Dom » Wnętrza

Konfigurator płytek uruchamiających Viega

Konfigurator płytek uruchamiających Viega
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli łazienka ma wyglądać spójnie i elegancko, należy zadbać także o wybór detali. Dopasowanie płytki uruchamiającej, która harmonijnie wkomponuje się w aranżację nie zawsze jest sprawą prostą. Dlatego Viega uruchomiła internetowy konfigurator, pozwalający łatwo znaleźć optymalny produkt.

Oferta płytek uruchamiających Viega jest jedną z najbogatszych na rynku. Firma przywiązuje bardzo dużą wagę zarówno do niezawodnej technologii, jak i do wzornictwa, o czym świadczą liczne, prestiżowe nagrody w dziedzinie designu, takie jak reddot design award, iF product design award, czy DESIGNPREIS. Poszczególne modele z serii Visign for Style i Visign for More mogą być wykonane z różnych materiałów (tworzywo, metal, szkło) i dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Istnieje również opcja wykonania ich w dowolnym odcieniu, na indywidulane zamówienie. Dlatego postanowiliśmy dać projektantom i klientom narzędzie, które ułatwi podjęcie optymalnej decyzji. Za pomocą konfiguratora płytek w kilku krokach znajdą Państwo pasujący do wystroju łazienki model, który idealnie spełni wszystkie oczekiwania.

 

Prosta obsługa, precyzyjne wyszukiwanie

Obsługa konfiguratora jest prosta i intuicyjna. W menu znajdują się wszystkie dostępne płytki uruchamiające do WC i pisuaru. Dla tych, którzy potrzebują konkretnego materiału, koloru lub rodzaju spłukiwania, przygotowaliśmy precyzyjne filtry, dzięki czemu łatwo zawęzić zakres poszukiwań. Do wizualizacji sytuacji montażowej służą jednokolorowe tło oraz płytki ścienne, które można dopasować kolorem jak i wielkością. Także kolor i szerokość fugi można dowolnie definiować. Jeśli użytkownik potrzebuje indywidualnego projektu wystarczy, że wgra zdjęcie konkretnej łazienki. Po znalezieniu odpowiadającej nam płytki uruchamiającej nie tylko otrzymujemy zestawienie skonfigurowanych elementów, ale jest ono także dostępne w postaci poręcznej listy wraz z pasującym elementem podtynkowym.

 

Konfigurator dostępny jest pod adresem:  viega.pl/plytkiuruchamiajace

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IRMEDIA Ireneusz Kalinowski
http://irmedia.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »