Firma » Finanse

Kongresu Dyrektorów Finansowych

28 kwietnia 2010 roku o godz.15:00 rozpocznie się transmisja online z II Kongresu Dyrektorów Finansowych, w trakcie którego podczas uroczystej gali, poznamy nazwiska laureatów konkursu Dyrektor Finansowy Roku.

Zorganizowany, z inicjatywy Euler Hermes, ACCA oraz magazynu Forbes, Kongres Dyrektorów Finansowych jest przedsięwzięciem niekomercyjnym, którego głównym celem jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń i dyskusji merytorycznej dla osób profesjonalnie zajmujących się finansami przedsiębiorstw.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Autorami wystąpień i prezentacji podczas Kongresu będą: Maxime Lemerle, Economic Analysis Manager z Euler Hermes SFAC, Tomasz Wróblewski, Partner Zarządzający w Grant Thornton Frąckowiak, Jacek Wiśniewski, Główny Ekonomista w Raiffeisen Bank Polska, Filip Łapiński, Business Analytic&Optimization Leader w IBM Polska oraz Waldemar Majek, Dyrektor Zarządzający w BPP Profesional Education.

Po Kongresie, podczas jubileuszowej Gali - piątej edycji Konkursu Dyrektor Finansowy Roku - poznamy lidera branży - Dyrektora Finansowego, który wyróżnił się w 2009 roku skutecznością w działaniu przy zmiennych warunkach gospodarczych, profesjonalizmem oraz etyką. Promowanie i wyróżnianie CFO, jest szczególnie istotne w okresie dekoniunktury. Miniony rok był dla kadr menadżerskich przełomowym okresem i praktycznym sprawdzianem z zarządzania przedsiębiorstwem. Dyrektorzy finansowi stanęli przed wyzwaniem utrzymania płynności w spółkach, pozyskania kapitału, czy też zarządzania ryzykiem kursowym w niestabilnej gospodarce.

Wyboru Dyrektora Finansowego Roku 2009 dokonała kapituła niezależnych ekspertów - osób zaufania publicznego oraz aktywnych zawodowo finansistów. Kapituła wyłoniła laureatów na podstawie nadesłanych ankiet oraz zebranych informacji o nich samych i o firmach, w których pracują. Dotychczas tytuł Dyrektora Finansowego Roku otrzymali: Adam Pieniacki z York International, Karen Burgess z TVN, Krzysztof Zoła z Złomrex oraz Tadeusz Kozaczyński z Trakcja Polska.

Transmisję online z Kongresu zrealizuje TVIP: www.dyrektorfinansowyroku.tvip.pl

Kontakt:

Julianna Tomaszko

+48 33 424 11 21

+48 793 097 777

e-mail: jtomaszko@tvip.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TVIP

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »