Firma » Biznes

Konica Minolta Business Solutions Polska otrzymała Godło EU Standard 2009

Konica Minolta Business Solutions Polska otrzymała Godło EU Standard 2009
Zobacz więcej zdjęć »
EU Standard potwierdza najwyższą jakość produktów i usług Konica Minolta.

Firma Konica Minolta Business Solutions Polska została laureatem programu EU Standard 2009. W ramach programu wyróżniane są podmioty, które osiągnęły wysoki, ustabilizowany poziom jakości we wszystkich sferach działalności, produktu, usług, a także relacji B2B. Godło EU Standard przyznawane jest przedsiębiorstwom, które mocno inwestują w jakość i innowacyjność. Laureaci programu wybierani są przez Kapitułę spośród najprężniej rozwijających się firm działających w Polsce. O wygranej decydują nie tylko pozycja na rynku, ale także wdrożone rozwiązania, klasa prowadzonych inwestycji i szeroko pojęta kultura organizacyjna.

„Bardzo cieszymy się z wyróżnienia Godłem EU Standard,” – komentuje Magdalena Rudecka, PR Manager Konica Minolta Business Solutions Polska. „Jest to już kolejna w tym roku nagroda, która potwierdza najwyższą jakość dostarczanych przez Konica Minolta produktów i usług. Misją naszej firmy jest tworzenie nowych wartości w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy i dostarczamy klientom innowacyjne produkty i usługi. Otrzymanie nagrody EU Standard oznacza, że również na polskim rynku realizujemy globalną misję, a nasi polscy klienci odczuwają wartość dodaną wynikającą ze współpracy Konica Minolta.”

Celem programu EU Standard jest przekazanie odbiorcom polskim i zagranicznym czytelnego komunikatu potwierdzającego najwyższą, europejską jakość produktów i usług nagrodzonych firm. Poprzez realizację programu organizatorzy dążą do wprowadzenia uniwersalnego i rozpoznawalnego w każdym kraju znaku identyfikującego podmioty, które spełniają wymagane normy oraz inwestują w jakość produktu i zarządzania.

Organizatorem programu EU Standard jest Media Partner – wydawca dodatków do dzienników ogólnopolskich „Gazety Prawnej”, „Rzeczpospolitej”, „Gazety Wyborczej” i „Super Express”. Media Partner jest także organizatorem programów promocyjnych: Laur Konsumenta / Laur Klienta, Solidny Pracodawca Roku, EU Standard i TO jest TO.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »