Technologie » Komputery

Konica Minolta na targach Poligrafia 2009

Podczas targów Poligrafia 2009, Konica Minolta po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje najszybszy na świecie system bizhub PRO 2500P. Firma planuje również szereg innych nowości.

Podczas targów POLIGRAFIA 2009, na ponad 300-u metrowym stoisku Konica Minolta, odbędzie się polska premiera wysokowydajnego systemu druku czarno – białego bizhub PRO 2500P. Urządzenie, oferujące szybkość druku na poziomie od 160 do 250 obrazów w ciągu minuty, jest obecnie najszybszym na świecie jednoprzebiegowym systemem drukującym.

Konica Minolta zaprezentuje również model bizhub PRO 950 - system produkcyjny do druku wysokonakładowego w biurach, małych środowiskach CRD i punktach usługowych druku cyfrowego. Jest to następca bizhub PRO 920. 

Odwiedzający stoisko Konica Minolta będą mieli okazję zobaczyć także model bizhub PRO C65hc – system profesjonalnego druku kolorowego. Z uwagi na zastosowanie innowacyjnej technologii tonerów high-chroma-dry, urządzenie jest szczególnie przydatne dla grafików i pracowni projektowych.

Firma zaprezentuje także urządzenie bizhub PRO 1200 - wyposażony w nowy procesor RIP (Raster Imaging Processor) system o wydajności 3 milionów wysokiej jakości stron miesięcznie.

Uzupełnieniem prezentacji Konica Minolta będzie system kolorowego druku produkcyjnego bizhub PRO C6501. 


Na stoisku, oprócz wymienionych systemów, Konica Minolta zaprezentuje także szereg innych nowości. W trakcie trwania targów do dyspozycji zwiedzających będą eksperci Konica Minolta, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące maszyn i urządzeń z oferty firmy.

Konica Minolta zaprasza do odwiedzenia stoiska firmowego w hali głównej targów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »