Technologie » Komputery

Konica Minolta otwiera w Polsce Digital Imaging Square – centrum prezentacyjne

Konica Minolta otwiera w Polsce Digital Imaging Square – centrum prezentacyjne
Zobacz więcej zdjęć »
Konica Minolta otwiera w Polsce centrum prezentacyjne dedykowane do obsługi klientów z regionu Europy Środkowej i Wschodniej. W Digital Imaging Square firma zaprezentuje pełną gamę rozwiązań dla branży poligraficznej, wielofunkcyjne systemy biurowe oraz drukarki.

21 października 2009 r. w Warszawie firma Konica Minolta uruchomiła centrum prezentacyjne – Digital Imaging Square dedykowane dla klientów, partnerów oraz oddziałów Konica Minolta z Europy Środkowej i Wschodniej.

W Digital Imaging Square będzie można zobaczyć i przetestować pełną gamę rozwiązań Konica Minolta przeznaczonych dla rynku poligraficznego, wielofunkcyjne systemy biurowe oraz drukarki. Na miejscu specjaliści firmy doradzą klientom dobór odpowiednich rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych oczekiwań, obejmujących nie tylko samo urządzenie drukujące, ale również stosowne oprogramowanie i opcje wykańczania w linii.

„Otwierając w Polsce centrum prezentacyjne wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w zakresie doboru optymalnych rozwiązań usprawniających ich biznes” – mówi Mateusz Woźniak, Dyrektor Sprzedaży Systemów Produkcyjnych Konica Minolta Business Solutions Polska. „Technologia cyfrowa najbardziej dynamicznie rozwija się obecnie w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, a polski oddział Konica Minolta jest liderem w sprzedaży i implementacji systemów do druku cyfrowego w tym regionie. Dla naszych klientów z branży poligraficznej zakup odpowiedniego urządzenia nie jest kwestią chwili - to decyzja bardzo przemyślana, a w naszym centrum prezentacyjnym chcemy pomóc im w dokonaniu jak najlepszego wyboru”.

W Digital Imaging Square zostanie zgromadzona pełna linia systemów do druku produkcyjnego Konica Minolta, w tym najnowsze rozwiązania firmy: najszybszy na świecie jednoprzebiegowy bizhub PRO 2500P oraz reprodukujący barwy zbliżone do oglądanych na ekranie komputera bizhub PRO C65hc. Odwiedzający będą mogli również zapoznać się z możliwościami zaawansowanych systemów biurowych, serii drukarek personalnych, a także poznać tajniki zainstalowanego oprogramowania i najnowszych technologii Konica Minolta. Nowe urządzenia w centrum prezentacyjnym będą pojawiały się natychmiast po ich wprowadzeniu na rynek przez centralę firmy. Dzięki temu klienci z Europy Środkowej i Wschodniej będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami w najkrótszym możliwym czasie, bez konieczności dalekich podróży. Klienci będą mogli testować urządzenia na przyniesionych przez siebie pracach, sprawdzając ich możliwości pod kątem swoich indywidualnych potrzeb. W przyszłości Konica Minolta planuje rozszerzenie działalności Digital Imaging Square na potrzeby edukacyjne. W centrum organizowane będą pokazy i szkolenia dla adeptów poligrafii i nauk informatycznych.  

Polski Digital Imaging Square jest czwartym tego typu obiektem firmy Konica Minolta w Europie. Pozostałe znajdują się w Langenhagen (Niemcy), Paryżu (Francja) i Londynie (Wielka Brytania). Zajmujący powierzchnię ponad dwustu metrów najnowszy Digital Imaging Square mieści się w siedzibie firmy Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. przy ul. Muszkieterów 15 w Warszawie.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »