Firma » Biura

Konica Minolta pagepro 5650EN, czyli różnorodność szybkiego druku

Możliwość drukowania dokumentów specjalnych, wydajność, a przede wszystkim szybkość druku to tylko niektóre cechy nowej drukarki laserowej, wprowadzonej na rynek przez firmę Konica Minolta.

Pagepro 5650EN to urządzenie dla średnich i dużych grup roboczych, oczekujących od czarno-białych wydruków najwyższej jakości.

Konica Minolta poszerzyła portfolio drukarek laserowych o model pagepro 5650EN. Zaprojektowano go z myślą o firmach, w których pracownicy drukują często i dużo. Od debiutującego na rynku w tym samym czasie modelu pagepro 4650EN, odróżnia go m.in. tempo pracy. Pagepro 5650EN zapewnia druk 43 stron na minutę, przy czym pierwszy wydruk uzyskamy po niespełna 10 sekundach od kliknięcia polecenia „drukuj”. Za wydajność urządzenia odpowiada pamięć 128 MB oraz najnowszy kontroler Emperon, współpracujący z większością systemów operacyjnych i obsługujący języki drukowania Postscript i PCL6. Atutem drukarki pagepro 5650EN jest możliwość podłączenia sieciowego, dzięki czemu może z niej korzystać kilku pracowników. Poufność drukowanych dokumentów gwarantuje użytkownikom funkcja bezpiecznego drukowania. Pagepro 5650EN może również drukować bezpośrednio z pamięci przenośnej USB. Jest to szczególnie przydatne dla osób spoza firmy, na przykład podczas spotkań biznesowych.  

Model Konica Minolta pagepro 5650EN jest dobrym rozwiązaniem dla firm przygotowujących różnorodne materiały. Obsługuje media o gramaturze do 216 g/m2, co umożliwia drukowanie dokumentów specjalnych, takich jak faktury, listy przewozowe, koperty oraz etykiety. Płynne podawanie papieru zapewniają kasety, mogące pomieścić nawet do 1800 arkuszy. Dodatkowa rozbudowa drukarki o moduł druku dwustronnego oraz odbiornik papieru na 500 arkuszy zaprocentuje przy druku obszernych raportów. Drukarka Konica Minolta pagepro 5650EN jest objęta roczną gwarancją. Urządzenie można nabyć na terenie całej Polski w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy. Jest dostępne w cenie od 2.999 zł netto. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »