Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Koniec Lata Party w NoVa Park

Koniec Lata Party w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Przed nami weekend pod znakiem pożegnania wakacji. W dniach 24-25 sierpnia w godzinach 14.00-18.00 NoVa Park zaprasza na atrakcje w ramach imprezy „Koniec Lata Party”. W programie warsztaty gry na bębnach oraz bajkowe animacje dla najmłodszych.

Tegoroczne Koniec Lata Party upłynie pod hasłem „Ostatnie rytmy lata”. Z tej okazji w sobotę 24 sierpnia w godzinach 14.00-18.00 na wszystkich klientów NoVa Park – zarówno tych młodszych, jak i starszych – czekają darmowe warsztaty gry na bębnach, które poprowadzi jedna z najlepszych polskich grup bębniarzy z Wrocławia. Drugiego dnia zabawy, w niedzielę 25 sierpnia, NoVa Park szykuje dla najmłodszych bajkowe animacje z konkurencjami sportowo-ruchowymi, skocznymi układami tanecznymi, szalonymi pojedynkami muzycznymi, grami planszowymi, zabawnymi konkursami dostosowanymi do wieku uczestników czy bańkami mydlanymi w rozmiarze XXL.

„Pożegnanie wakacji wcale nie musi być nudne! W NoVa Park wszystko gra, póki lato trwa! W sobotę mamy dla Was pozytywne wibracje w energetycznych rytmach podczas warsztatów gry na bębnach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z kolei w niedzielę zapraszamy dzieci do udziału w grach i zabawach, które wywołają na twarzach uczestników uśmiech oraz zagwarantują niezapomniane wspomnienia. Przyjdź i korzystaj, póki lato ciągle w grze!” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Levi’s/Lee Cooper, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »