Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Koniec Lata Party w NoVa Park

Przed nami ostatni weekend wakacji i ogromna dawka pozytywnych emocji! Przez trzy dni – od 28 do 30 sierpnia – w NoVa Park odbędą się liczne atrakcje, które z pewnością zapadną każdemu w pamięć.

W programie m.in. MOTO Racing SHOW, Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, występy lokalnych artystów oraz koncert zespołu Video!

Już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich do NoVa Park i przed scenę przy centrum na iście wakacyjną imprezę. W piątek 28 sierpnia od godz. 16.00 na uczestników wydarzenia czeka MOTO Racing SHOW, podczas którego miłośnicy motoryzacji będą mogli sprawdzić się w symulatorze dachowania pojazdu czy jazdy na jednym kole. Na najmłodszych będzie z kolei czekać specjalne miasteczko ruchu drogowego, w którym dowiedzą się o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze. Zwieńczeniem piątkowych atrakcji będzie koncert zespołu Video, który rozpocznie się o godzinie 21.30 przy NoVa Park!

W sobotę 29 sierpnia od godziny 17.00 do godziny 21.00 będzie można usłyszeć występy lokalnych artystów. Na scenie przed NoVa Park zaprezentują się zespół Podróbka, Agata Ambroży oraz liczni soliści i zespoły z Gorzowa. Z kolei w niedzielę 30 sierpnia w NoVa Park pojawią się atrakcje zaplanowane w ramach Ogólnopolskiego Dnia Funduszy Europejskich, który jest organizowany w związku ze zwycięstwem Gorzowa w konkursie „Europa to My”!

Przez trzy dni do dyspozycji najmłodszych będą także dmuchańce, karuzela oraz wata cukrowa!

NoVa Park włącza się we wspólne świętowanie końca wakacji w Gorzowie, przygotowując liczne atrakcje dla mieszkańców Gorzowa i okolic. Jak zwykle będzie się u nas dużo działo, dlatego gorąco zachęcam do odwiedzenia NoVa Park w nadchodzący weekend!” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Marek Wzorek | Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »