Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Konkurs! A kiedy już będę rodzicem…

A kiedy już będę rodzicem, na pewno zawsze znajdę czas dla swojego dziecka. Poświęcę więcej uwagi swojej kondycji fizycznej, zastosuję zdrową dietę i co najważniejsze – wreszcie przestanę narzekać! A ty, co zrobisz, kiedy doczekasz się upragnionego potomka?

www.staraniowy.pl.

Najważniejszym celem portalu jest uświadomienie starającym się o dziecko, że ze swoim problemem nie są sami. Do włączenia się w społeczność przyszłych rodziców twórcy zachęcają za pomocą organizowanego wraz z firmą Pharmaceris konkursu: „A kiedy już będę rodzicem…”. - Nowy rok to dobry czas na wszelkiego rodzaju postanowienia. Chętnie poznamy te, jakie stawiają sobie przyszli rodzice – mówią twórcy serwisu i pytają: Jakie są twoje plany? Co w sobie zmienisz i jakie cele sobie postawisz, kiedy już doczekasz się upragnionego dziecka?

By wziąć udział w Konkursie wystarczy zarejestrować się na forum serwisu, a następnie - w komentarzu pod postem konkursowym – w ciekawy, niebanalny sposób dokończyć zdanie:
A kiedy już będę rodzicem…

Spośród wszystkich propozycji jury konkursowe wybierze 3 najciekawsze wypowiedzi. Ich autorki otrzymają Nagrody Główne. Nagrodami są zestawy kosmetyków firmy Pharmaceris dla cery alergicznej i wrażliwej.

W skład każdego zestawu wchodzą:

- mleczko do oczyszczania twarzy,

- nawilżający pły micelarny,

- duoaktywny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy,

- regenerujący krem przeciwzmarszczkowy do twarzy.

Autorki dziesięciu kolejnych, wyróżniających się wypowiedzi, otrzymają nagrody pocieszenia:  regeneracyjny krem przeciwzmarszczkowy do twarzy.

Na dzielenie się swoimi postanowieniami przyszli rodzice mają czas od 20 stycznia do 3 lutego 2014 r.

Wątek konkursowy znajdziecie tutaj: http://staraniowy.pl/fora/forum/forum-publiczne/forum-kiedy-juz-bede-rodzicem/

Do dzieła – nagrody czekają!

Pełny regulamin konkursu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cloud9

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »