Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Konkurs Akademii Misia Haribo przedłużony do 15 stycznia

Konkurs Akademii Misia Haribo przedłużony do 15 stycznia
Zobacz więcej zdjęć »
Ze względu na duże zainteresowanie i prośby ze strony nauczycieli przedszkolnych, konkurs Akademii Misia Haribo „Poznaj Misie” został przedłużony do 15 stycznia 2009 roku. To aż 4 dodatkowe tygodnie na przygotowanie scenariusza zajęć, który pozwoli zaprezentować zdolności pedagogiczne.

Aby wziąć udział w IV edycji konkursu Akademii Misia Haribo, zatytułowanej „Poznaj Misie” należy przygotować scenariusz zajęć dla przedszkolaków z wykorzystaniem 8 kart dostępnych na stronie www.haribo.com w zakładce Akademii. Dla najmłodszych to szansa, by podczas zabawy zapoznać się z trybem życia niedźwiedzi brunatnych - gatunku, który firma Haribo otacza szczególną opieką. Dla nauczycieli konkurs jest okazją do podzielenia się swoim doświadczeniem pedagogicznym i pomysłowością. Zarówno na kreatywnych wychowawców, jak i ich podopiecznych czekają atrakcyjne nagrody.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

10 najlepszych scenariuszy zostanie wydanych w poradniku Baw się i ucz z Akademią Misia Haribo, który trafi do wszystkich przedszkoli biorących udział w programie. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody w postaci laptopów. Ich placówki oraz przedszkola zdobywców II i III miejsca dostaną zestawy gier EPEE, zeszyty ćwiczeń Akademii Misia Haribo, dyplomy oraz gadżety Haribo.

Konkurs „Poznaj Misie” to okazja by pokazać innym, w jak zabawny i przyjemny sposób można przekazywać najmłodszym wiedzę o zwierzętach i ich zwyczajach!

Na zgłoszenia czekamy do 15 stycznia 2009 roku!

Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz wzory kart do przygotowania scenariuszy znajdują się na stronie Akademii Misia Haribo, na: http://haribo.com/planet/pl/akademia/?co=konkursulotka 


Informacje o Akademii Misia Haribo:
Akademia Misia Haribo to długofalowy program edukacyjny, którego celem jest wspieranie edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Do Akademii przystąpić mogą przedszkola z całego kraju, rodzice dbający o prawidłowy rozwój swoich pociech oraz oczywiście dzieci. Patronem honorowym Akademii Misia Haribo jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, stowarzyszenie pożytku publicznego działające na rzecz dzieci od ponad 85 lat. Działania Akademii wspiera także Rada Programowa, do której zaproszeni zostali pedagog i nauczyciel plastyki, psycholog-logopeda, lekarz pediatra oraz przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Eksperci brali udział w merytorycznym przygotowaniu zasad funkcjonowania Akademii oraz opracowaniu przyjaznych i dostosowanych do potrzeb różnych grup wiekowych zeszytów ćwiczeń. Maskotką programu jest Miś Haribo – od ponad 85 lat przyjaciel dzieci na całym świecie. Akademia działa także w Internecie, na stronie www.haribo.com, gdzie dostępne są atrakcyjne materiały dla tych rodziców, którzy szukają inspiracji do nowych gier i zabawy z dziećmi oraz porad ekspertów.

Informacje o firmie:
HARIBO to istniejący od 1920 roku producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych znanych na całym świecie. W swojej ofercie ma kilkaset rodzajów produktów HARIBO, pianek Marshmallows oraz gum rozpuszczalnych MAOAM o imponującym bogactwie kształtów, kolorów i smaków. Firma produkuje swoje wyroby w 18 fabrykach na świecie a jej produkty są kupowane przez dzieci i dorosłych w ponad 100 krajach. HARIBO produkuje dziennie 80 milionów Złotych Misiów. Z ich rocznej produkcji mógłby powstać łańcuch otaczający trzykrotnie ziemię! W Polsce HARIBO obecne jest od 1992 roku. Wysoką jakość produktów Haribo potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia: „Superprodukt 2005”, „Produkt Roku. Innowacja 2006”, „Złota Odznaka Jakości 2006, „Top Innowacje”, „Lider Forum 2006 i 2007”, złoty i srebrny medal DLG 2007, Oskar FMCG 2007.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »