Technologie » Komputery

Konkurs na materiały interaktywne rozstrzygnięty.

Konkurs na materiały interaktywne rozstrzygnięty.
Zobacz więcej zdjęć »
Tablice interaktywne Interwrite zdobyły uznanie szerokiego grona nauczycieli. Chętnie nagradzamy pracujących na naszych produktach, dlatego też zorganizowaliśmy konkurs na materiały interaktywne.

Napłynęło wiele ciekawych prac konkursowych. Materiały interaktywne przysłane na konkurs dotyczyły prawie wszystkich przedmiotów i etapów nauczania. Najwięcej prac nadesłali angliści, pokazując w jak wspaniały sposób można przygotować na tablicy interaktywnej  Interwrite DualBoard prawdziwie pasjonujące zajęcia.  Interesujące były prace z języka włoskiego, hiszpańskiego, a także z biologii, techniki, fizyki i matematyki. Wspaniali konkursowicze pokazali również, że nauka o słownikach i czasopismach nie musi być nudna, a jej interaktywna forma zainteresuje każdego ucznia. Tematyka prac konkursowych była bardzo różnorodna, a  wykorzystanie galerii Workspace, dało wręcz nieograniczone możliwości. Dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z obsługi Workspace przygotowaliśmy na naszej stronie i Facebooku cykl filmików instruktażowych „ Ucz się z nami! małymi krokami”. Z systemem Interwrite pracują wspaniali nauczyciele, pełni pasji i pomysłów, jak ciekawie prowadzić lekcje. Cieszy nas fakt, że tak ogromne powodzenie zdobyło  „Zrób To Sam! pomocnik nauczyciela”, oprogramowanie do tworzenia własnych ćwiczeń interaktywnych, nagrodzone na tegorocznych Targach Edukacyjnych w Kielcach, Medalem Targów Kielce. Szczególnie chętnie było ono wykorzystywane w materiale konkursowym. Sympatycy „Zrób To Sam! pomocnik nauczyciela” przysyłali nawet po kilkanaście ćwiczeń sporządzonych przy pomocy tego interaktywnego oprogramowania. Wyniki Konkurs na materiały interaktywne „Zrób To Sam! z Interwrite” na naszej stronie: www.interwrite.pl  „Dziękuję, dziękuję, dziękuję!” – napisała na Facebooku szczęśliwa laureatka Pani Monika Kapuśniak z  Pallotyńskiego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w LublinieZa zajęcie drugiego miejsca dziękowała Pani Irena Śniarska.„ Dziękuję za informacje o konkursie - wiele dało mi Pani szkolenie w naszym gimnazjum. Zmobilizowałam sie i udało się. To, że moja praca spodobała się jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i  niespodzianką.  Bardzo dziękuję. Praca z tablicą i jej narzędziami to wielka przyjemność. Pozdrawiam Irena Sniarska z PG nr 13 w Radomiu”.Agraf, również dziękuje wszystkim za udział w konkursie i gratuluje wspaniałych pomysłów do pracy z tablicą interaktywną Interwrite.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agraf

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »