Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Konkurs „Pomysł na dom” na Facebooku Centrum Handlowego Czyżyny

Konkurs „Pomysł na dom” na Facebooku Centrum Handlowego Czyżyny
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza wszystkich, którzy są w trakcie urządzania lub remontowania swoich czterech kątów albo marzą o zmianie w swoim domowym otoczeniu, do udziału w kolejnym konkursie na Facebooku CH Czyżyny. Do wygrania są karty podarunkowe na zakupy w Leroy Merlin w CH Czyżyny.

Co zrobić, by wygrać nagrodę?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wystarczy wejść na fanpage CH Czyżyny www.facebook.com/CHCzyzyny i pod postem konkursowym podzielić się swoim pomysłem na szybką, ale efektowną zmianę w domu. Odpowiedź Konkursowa może mieć formę komentarza tekstowego, zdjęcia, grafiki lub filmu.

Nagrodzone zostaną trzy najbardziej pomysłowe odpowiedzi.

Zwycięzca otrzyma kartę podarunkową do Leroy Merlin o wartości 500 zł. Za 2. miejsce przewidziano kartę podarunkową do Leroy Merlin o wartości 100 zł. Natomiast osoba, która zajmie 3. miejsce otrzyma zestaw gadżetów od CH Czyżyny.

Konkurs trwa od 20 do 26 sierpnia 2018 r.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na Facebooku Centrum Handlowego Czyżyny do dnia 30 sierpnia.
Szczegóły i regulamin: www.centrum-czyzyny.pl

 

O Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, Sinsay, Cropp, House, Douglas, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze.

Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »