Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Konkurs Rodzina i Kariera - MAMĄ BYĆ!

Konkurs Rodzina i Kariera - MAMĄ BYĆ!
Zobacz więcej zdjęć »
20 czerwca na fanpage „Rodzina i kariera” ruszył pierwszy z zaplanowanych konkursów – MAMĄ BYĆ.

 20 czerwca na fanpage „Rodzina i kariera” ruszył pierwszy z zaplanowanych konkursów – MAMĄ BYĆ. Aby wziąć udział wystarczy polubić fanpage oraz poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Czy można wykorzystać część urlopu macierzyńskiego przed porodem?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Trzeba się jednak śpieszyć! Wygrywa 50 pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na to pytanie. Do zdobycia:  przydatny zestaw do manicure oraz atomizer.

Zapraszamy do udziału w zabawie pod adresem https://www.facebook.com/RodzinaiKariera w zakładce konkursowej. Konkurs trwa do 28 czerwca bądź do wyczerpania nagród.

 

 Ogólnopolski projekt „Rodzina i Kariera” powstał, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w godzeniu dwóch ważnych dla każdego elementów życia jakimi są rodzina oraz kariera zawodowa. Celem projektu jest wzrost świadomości oraz zmiana postaw poprzez upowszechnianie idei wyrównywania szans kobiet i mężczyzn w zakresie łączenia rodzicielstwa z życiem zawodowym. Na stronie projektu http://rodzina-i-kariera.infor.pl/ odnajdziemy wiele porad dotyczących m.in. problematyki prawnej, poszukiwań pracy czy zdrowia dziecka.

 

Projekt Rodzina i Kariera współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu SpołecznegoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rodzina i kariera
http://rodzina-i-kariera.infor.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »