Rozrywka i wypoczynek » Sport

KONKURS ROWEROWY SOUDAL

KONKURS ROWEROWY SOUDAL
Zobacz więcej zdjęć »
Fanów kolarstwa oraz sportowych emocji związanych z Tour de France (02-24.07.2016) zapraszamy do wspólnej zabawy na FB Polubisz Remont. Nagrodami w konkursie są m.in. oryginalne ubrania i akcesoria kolarskie sygnowane przez zawodową drużynę Lotto Soudal.

Entuzjaści jazdy na dwóch kółkach zapewne już nie mogą doczekać się startu jednego z najważniejszych wyścigów kolarskich, jakim jest tegoroczny Tour de France. Dlatego firma Soudal postanowiła aktywnie wesprzeć fanów kolarstwa i zachęcić do podzielenia się swoimi emocjami w mediach społecznościowych.

Aby wziąć udział w zabawie należy wejść na FB Polubisz Remont, gdzie znajdują się szczegółowe informacje. Konkurs polega na obstawianiu wyników najszybszego danego dnia zawodnika drużyny LOTTO SOUDAL. Wyniki można obstawiać codziennie przez cały okres trwania wyścigu, tj. od 02.07.2016 do 24.07.2016, zostawiając komentarz pod aktualnym postem na Facebooku Polubisz Remont.

Czas trwania KONKURSU ROWEROWEGO SOUDAL: 

Start: 02.07.2016 / Koniec: 24.07.2016

A jakie są zasady KONKURSU?
Od 02.07 do 24.07 należy obstawiać czas (godziny, minuty, sekundy), jaki danego dnia wyścigu Tour de France uzyska pierwszy kolarz z drużyny Lotto Soudal. Typowany wynik trzeba wpisać pod aktualnym postem konkursowym, najpóźniej w minucie rozpoczęcia wyścigu.
W zabawie można uczestniczyć codziennie!

Co można wygrać?
Podczas trwania Tour de France codziennie 3 osoby zostaną nagrodzone oryginalnymi bidonami Lotto Soudal. Zasada jest taka, że typowany wynik musi być jak najbardziej zbliżony do rzeczywistego wyniku, jaki danego dnia uzyska pierwszy kolarz Lotto Soudal. Nazwiska osób, do których powędrują bidony, zostaną podane w dniach: 11.07 / 18.07 / 19.07 / 25.07.


Co tydzień najbardziej aktywny komentator (liczy się liczba komentarzy) otrzyma wyjątkowy, oryginalny zestaw nagród kolarskich: koszulkę Lotto Soudal + spodenki kolarskie Lotto Soudal + skarpetki Lotto Soudal. Aktywność komentatorów będzie sprawdzana w następujących okresach:  od 02 do 10.07, od 11.07 do 17.07, od 18.07 do 24.07.

Dodatkowa niespodzianka:
Dla fanów Lotto Soudal przewidziane są też dodatkowe nagrody w postaci 24 podwójnych zaproszeń do @RiDEWarsaw*, pierwszego w Polsce butiku indoor cycling, na trening rowerowy pod okiem profesjonalnych instruktorów. Zaproszenia powędrują do pierwszych 24 osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie dot. drużyny Lotto Soudal, umieszczone w jednym z  konkursowych postów →  niespodzianką jednak jest dzień, kiedy post z pytaniem zostanie opublikowany, dlatego warto uważnie śledzić fanpage Polubisz Remont ;-)

*RiDE Warsaw proponuje wyjątkowe treningi tematyczno-muzyczne, łączące jazdę na rowerze w rytmie porywającej muzyki, z elementami choreografii. To solidna dawka pozytywnej energii oraz trening wysiłkowy w jednym.

Zasady konkursu dostępne są  na FB Polubisz Remont.
Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.polubiszremont.pl/konkursrowerowy .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »