Moda » Biżuteria

Konkurs Tydzień piękna z Trollbeads!

Konkurs Tydzień piękna z Trollbeads!
Zobacz więcej zdjęć »
Marzysz o niezwykłej bransoletce Trollbeads? Popuść wodze fantazji i wygraj jedną z trzech kart podarunkowych na zakupy w Trollbeads!

Odwiedź nasz punkt sprzedażowy w CH Wola Park lub CH Targówek w Warszawie. Skomponuj swoją wymarzoną bransoletkę  oparciu o dowolne produkty dostępne w naszych punktach sprzedaży. Następnie pozwól nam uwiecznić niezwykłe dzieło na zdjęciu i weź udział w wielkim głosowaniu na facebooku, który rozpocznie się już 26 listopada.

Za udział w konkursie otrzymasz kartę podarunkową w  wysokości 30 zł i szansę na zgarnięcie pozostałych nagród. Do wygrania karta podarunkowa o wartości 100 zł za I miejsce i dwie karty podarunkowe o wartości 50 zł za II i III miejsce!

Wszystkie zdjęcia konkursowe zostaną opublikowane na facebookowym profilu Trollbeads i poddane ocenie fanów marki. Zwycięzcę wyłonimy 4 grudnia

Trollbeads to firma oferująca ekskluzywną biżuterię, założona w 1976 w Danii przez duńską projektantkę Lise Aagaard. Firma jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcję biżuterii modułowej, w której poszczególne elementy bransoletki, takie jak korale, zapięcia, łańcuszki, są wymienialne i sprzedawane osobno. Nazwa firmy odnosi się do pierwszego koralika, który przedstawiał twarz baśniowego gnoma. Dziś biżuteria Trollbeads jest sprzedawana w prawie pięćdziesięciu krajach na całym świecie - zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez Internet.


Więcej informacji na stronie:
http://www.facebook.com/TrollbeadsPolska/app_103822229704881Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika Kulej

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »