Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Konkurs „Urlopy Pięknej Stopy” z marką Acerin

Wakacje to czas urlopów oraz krajowych i zagranicznych wojaży. Odgaduj, gdzie aktualnie przebywa Piękna Stopa, zbieraj punkty i wygrywaj atrakcyjne nagrody ufundowane przez markę Acerin!

Piękna Stopa słynie z zamiłowania do podróży – niestraszna jej żadna odległość. Poczynając od 26 lipca 2012 wyrusza w świat. Zadaniem konkursowym jest na podstawie zdjęcia odgadnąć, gdzie obecnie się znajduje. Piękna Stopa odwiedzi osiem miejsc, a fotograficzne zagadki będą pojawiały się cyklicznie na profilu „Stopy mają moc” na Facebooku. Ostatnie pytanie konkursowe opublikujemy  22 sierpnia, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi 27 sierpnia 2012.
Nagrody główne otrzyma 5 osób z największą łączną liczbą punktów. Punkty przyznawane będą w następujący sposób:

  • za poprawną odpowiedź nadesłaną najszybciej (pierwsza poprawna odpowiedź) – 40 pkt;
  • za poprawną odpowiedź nadesłaną jako 2 z kolei – 30 pkt;
  • za poprawną odpowiedź nadesłaną jako 3 z kolei – 20 pkt;
  • za poprawną odpowiedź nadesłaną jako 4 z kolei – 4 pkt;
  • za przesłanie zgłoszenia konkursowego (nawet jeśli odpowiedź jest niepoprawna, za wzięcie udziału w konkursie) – 1 pkt.
W końcowym rankingu, w przypadku zdobycia takiej samej ilości punktów przez więcej niż 5 osób, zostanie przeprowadzona dogrywka – dodatkowe pytanie związane z ofertą marki Acerin.
Nagrodami w konkursie są: kosmetyki marki Acerin (m.in. żel pod prysznic i zestaw kosmetyków do stóp) oraz ręcznik kąpielowy z logo Acerin.
Dodatkowym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest bycie fanem profilu „Stopy mają moc” w serwisie Facebook.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetCenter Solution
http://netcentersolution.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »