Gospodarka » Żywność

KONKURS „Uwolnij moc roślin” – z marką Flora

KONKURS „Uwolnij moc roślin” – z marką Flora
Zobacz więcej zdjęć »
Do 31 maja trwa konkurs „Uwolnij moc roślin” organizowany w sieci sklepów Biedronka. Wystarczy zakupić opakowanie produktu marki Flora Original z saszetką z nasionami i zachować paragon, a następnie wejść na stronę www.mocflory.pl i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe.

Receptura oparta na kompozycji cennych olejów roślinnych oraz zawartość niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3 i 6 – oto charakterystyka produktów marki Flora: Flory Original, Flory Light, Flory Gold oraz Flory Olive. To wyjątkowe propozycje dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie serca.

Od teraz, każdy kto zakupi Florę Original z saszetką z nasionami w sieci sklepów Biedronka i zachowa paragon, może wziąć udziału w konkursie – „Uwolnij moc roślin”.

Codziennie w trakcie trwania konkursu jury wybierze jednego laureata nagrody w postaci zestawu ogrodniczego, a na koniec każdego tygodnia wyłoni pięciu laureatów nagrody tygodniowej. Będą to karty pre-paid Biedronka na zakupy w wysokości 200 zł. Ponadto, w terminie 14 dni od dnia zakończenia konkursu jury wybierze trzech laureatów nagrody głównej – nowoczesnej, inteligentnej szklarni domowej. 

Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej www.mocroslin.pl oraz na fan page’u akcji „Uwolnij moc roślin” na portalu Facebook – pod nazwą „Flora – rośliny to przyszłość”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna1

Komentarze (1)

  • avatar
    ~ANIA 2019-06-01 18:06:56

    ROŚLINY TO PRZYSZŁOŚĆ, BO SĄ TELENEM I ŻYCIEM


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »