Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Konkurs "Z apki do łapki" na urodziny Bonarki

Konkurs "Z apki do łapki" na urodziny Bonarki
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji urodzin Bonarka City Center ma dla swoich klientów mobilny konkurs urodzinowy „Z apki do łapki”. Można będzie wziąć w nim udział od 21 listopada do 5 grudnia. Codziennie Bonarka nagrodzi 156 osób!

Aby wziąć udział w konkursie należy pobrać aplikację Bonarki (dostępna w Google Play lub AppStore) i rejestrować przez nią paragony za dokonane w centrum zakupy. Już samo pobranie aplikacji, możliwe od 13 listopada, będzie premiowane przez Bonarkę. Premią jest zasilona karta podarunkowa o wartości 10 zł. Taki bonus otrzyma pierwszych 1000 uczestników.

Kolejne pieniądze na karcie podarunkowej mogą znaleźć się w każdym dniu trwania konkursu. Warunkiem są dzienne zakupy w co najmniej dwóch sklepach o wartości nie mniejszej niż 50 zł w każdym. Również w tym przypadku na kartę podarunkową pierwszych 150 osób trafi premia (5 zł).

W konkursie „Z apki do łapki" dosłownie opłaca się być aktywnym i systematycznym. Bonarka nagradzać bowiem będzie dodatkowo dziennych liderów rankingu wartości zakupów (premia 50 zł dla lidera i 5 nagród po 20 zł dla kolejnych osób).

Tym sposobem dochodzimy do sedna: nagrody głównej dla osoby, która na koniec konkursu zajmie w rankingu zakupów I miejsce. Trafi do jej „łapki" 2000 zł. Troje kolejnych aktywnych uczestników cieszyć się będzie z kwoty 1000 zł.

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie internetowej centrum, w aplikacji mobilnej oraz na urządzeniach stacjonarnych zwanych Rabatomatami.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »