Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Konkurs Zimowe impresje z Trollbeads!

Konkurs Zimowe impresje z Trollbeads!
Zobacz więcej zdjęć »
Dość kapryśna zima nie pozwala nam w tym roku w pełni cieszyć się jej urokami. Postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw i zaprosić Was do zabawy! Każdy, komu uda się utrwalić piękno tej pory roku w połączeniu z dowolnym produktem Trollbeads na fotografii weźmie udział w naszym konkursie!

Zimowe" zdjęcia wraz z tytułem lub krótkim komentarzem należy przesyłać na adres: konkursy@trollbeads.pl lub opublikować na naszym profilu! Wszystkie zdjęcia konkursowe zostaną opublikowane na facebookowym profilu Trollbeads i poddane ocenie jury i fanów marki.

Do wygrania gift card o wartości 100 zł dla zdobywcy pierwszego miejsca oraz dodatkowo gift card o wartości 50 zł za zajęcia drugiego miejsca. W konkursie najwyżej punktowane będą prace z największą liczbą polubień, udostępnień i komentarzy. Zabawę kończymy 21 stycznia!

Trollbeads to firma oferująca ekskluzywną biżuterię, założona w 1976 w Danii przez duńską projektantkę Lise Aagaard. Firma jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcję biżuterii modułowej, w której poszczególne elementy bransoletki, takie jak korale, zapięcia, łańcuszki, są wymienialne i sprzedawane osobno. Nazwa firmy odnosi się do pierwszego koralika, który przedstawiał twarz baśniowego gnoma. Dziś biżuteria Trollbeads jest sprzedawana w prawie pięćdziesięciu krajach na całym świecie - zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez Internet.


Więcej informacji na stronie:
http://www.facebook.com/TrollbeadsPolska/app_153284594738391Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika Kulej

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 4 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »