Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Konopie Są Dobre! Nowe odcinki edukacyjnej serii już na YouTube

Konopie Są Dobre! Nowe odcinki edukacyjnej serii już na YouTube
Zobacz więcej zdjęć »
DobreKonopie.pl ruszają z serią edukacyjną na kanale YouTube. To część kampanii jest przywrócenie konopiom dobrej opinii w polskim społeczeństwie.

Czym się różni olej konopny od olejku z konopi (czyli ekstraktu z kwiatostanów)? Co to jest ekstrakcja metodą nadkrytyczną CO2 i dlaczego jest ona tak ważna dla jakości olejków?

 

Dlaczego CBD tak pozytywnie wpływa na nasz organizm i dlaczego olej konopny ma tak zbalansowany i korzystny dla organizmu człowieka skład? 

 

To tylko kilka z serii pytań, na które odpowiada Ewa Melania Gryt – ekspertka DobreKonopie.pl w serii video-spotkań pod tytułem „Konopie Są Dobre” na kanale YouTube marki. W ramach kampanii w najbliższych tygodniach ukaże się pięć kolejnych krótkich produkcji video.

 

– W planach mamy kolejne tematy edukacyjne. Chcemy też poszerzać kontent naszego kanału o wypowiedzi ekspertów spoza naszej firmy – mówi Anna Kozar, kierownik marketingu DobreKonopie.pl.

 

Za kreację odpowiada warszawska agencja Moon dog PR.

 

DobreKonopie.pl to marka polskiej spółki General Hemp Marketing, która jest jednym z prekursorów wyrobów z konopi siewnych w Polsce. Od 2001 roku prowadzi badania tej rośliny, obecnie produkuje z niej dziesiątki różnorodnych artykułów – suplementów i wyrobów żywnościowych. Marka prowadzi też kampanię edukacją na temat konopi siewnych, której celem jest przywrócenie konopiom dobrej opinii w polskim społeczeństwie.

 

LINK: https://www.youtube.com/channel/UCPbFKVBzbfMJxRYe9hV82nA/featured?view_as=subscriberRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ontro109

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »