Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Konopie w kuchni – z nowoczesnym designem

Konopie w kuchni – z nowoczesnym designem
Zobacz więcej zdjęć »
Wyraziste kolory, radosny design z liśćmi konopi siewnych jako głównym motywem na butelkach z olejem, opakowaniach z mąką, herbatką i białkiem konopnym - marka DobreKonopie.pl wprowadziła nową szatę graficzną do gamy produktów spożywczych.

Nowy, dynamiczny design opakowań produktów spożywczych z serii Konopie w kuchni, jaki wprowadza marka DobreKonopie.pl nawiązuje do tradycji, ale w niekonwencjonalny, a przy tym zdrowy sposób. 

- Konopie siewne przeżywają w ostatnich latach renesans, także jako źródło wielu inspiracji kulinarnych i wpisują się w trend zdrowego odżywiania, zwłaszcza wśród ludzi młodych - mówi Ewa Melania Gryt z DobreKonopie.pl

Dodaje, że młodzi konsumenci to tylko część klientów zainteresowanych gotowaniem i zdrowym stylem życia, którym dedykowana jest gama produktów Konopie w kuchni.  

Nową szatę graficzną stworzyła krakowska agencja Wilk Studio.

W serii Konopie w kuchni kupić można produkty spożywcze wytwarzane z konopi siewnych produkowanych w Polsce. M.in.: mąkę konopną, nasiona konopi (prażone, łuskane i niełuskane), białko konopne, cztery rodzaje oleju konopnego oraz herbatki z zawartością CBD.

DobreKonopie.pl to marka polskiej spółki General Hemp Marketing, która jest jednym z prekursorów wyrobów z konopi siewnych w Polsce. Od 2001 roku prowadzi badania tej rośliny, obecnie produkuje z niej dziesiątki różnorodnych artykułów – suplementów i wyrobów żywnościowych. Marka prowadzi też kampanię edukacją na temat konopi siewnych, której celem jest przywrócenie konopiom dobrej opinii w polskim społeczeństwie.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

embro

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »