Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Konsensualizm procesowy w teorii i praktyce – konferencja pod patronatem UTH i WSAiB we Wrocławiu

Konsensualizm procesowy w teorii i praktyce – konferencja pod patronatem UTH i WSAiB we Wrocławiu
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 29-30 maja 2014 roku we Wrocławiu odbędzie się kolejna Konferencja Naukowa z cyklu „Współczesne problemy nauk penalnych”, której jednym z organizatorów jest Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie.

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie ma wieloletnie doświadczenie w organizacji interesujących konferencji i seminariów naukowych. Placówka prowadzi wewnątrzuczelniane, ogólnokrajowe i międzynarodowe seminaria, sympozja i konferencje, na które zapraszani są pracownicy naukowi, profesorowie oraz praktycy związani z różnymi dziedzinami gospodarki.

W najbliższym czasie, tj. 29-30 maja br., Wydział Prawa i Administracji w Warszawie oraz we Wrocławiu, Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej z siedzibą główną w Warszawie, a także Wydział Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni organizuje drugą już Konferencję Naukową z cyklu „Współczesne problemy nauk penalnych”, pt. „Konsensualizm procesowy w teorii i praktyce karno-procesowej”.

Obrady plenarne oraz dyskusje panelowe Konferencji odbędą się w siedzibie Wydziału Prawa i Administracji we Wrocławiu, przy ul. Świętej Jadwigi 12. Konferencja ma na celu przeprowadzenie analizy unormowań z zakresu procesu karnego oraz niektórych innych zagadnień nawiązujących do konsensualizmu procesowego.

Uczestnikami Konferencji będą pracownicy naukowi i naukowo-dydaktyczni szkół wyższych, instytutów badawczych, instytutów naukowych PAN, prokuratorzy, sędziowie, adwokaci, radcy prawni, aplikanci oraz doktoranci kierunku „Prawo”. W skład komitetu naukowego wchodzą:

  • Dr hab. prof. UTH Jolanta Jakubowska - Hara (Wydział Prawa i Administracji UTH),
  • Prof. dr hab. Tomasz Kaczmarek (kierownik Katedry Prawa Karnego Wydziału Prawa i Administracji UTH),
  • Dr Monika Filipowska (Dziekan Wydziału Prawa i Administracji we Wrocławiu Prawa i Administracji UTH),
  • Dr Justyna Żylińska (Dziekan Wydziału Prawa i Administracji w Warszawie Prawa
    i Administracji UTH),
  • Dr Piotr Lewandowski (Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni),
  • Jacek Skała (Przewodniczący Związku Zawodowego Prokuratorów i Pracowników Prokuratury RP; prokurator Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza),
  • Tomasz Salwa (Przewodniczący Rady Fundacji Prokuratorów i Pracowników Prokuratury RP im. Ireny Babińskiej; prokurator Prokuratury Rejonowej Wrocław - Krzyki),
  • Andrzej Siemieniuk (Prezes Zarządu Fundacji Prokuratorów i Pracowników Prokuratury RP im. Ireny Babińskiej);

Więcej informacji na temat Konferencji Naukowej, pt. „Konsensualizm procesowy w teorii i praktyce karno-procesowej” można znaleźć pod adresem:

http://www.chodkowska.edu.pl/konsensualizm-procesowy-w-teorii-i-praktyce-karno-procesowejRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Robertos

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »