Rozrywka i wypoczynek » Gry

Konsola PS5 dostępna w przedsprzedaży w MediaMarkt

Konsola PS5 dostępna w przedsprzedaży w MediaMarkt
Zobacz więcej zdjęć »
Oczekiwana polska premiera nowej generacji konsoli PS5 odbędzie się dopiero 19 listopada, ale już teraz jest ona dostępna w przedsprzedaży w sieci MediaMarkt. W ofercie są dwie wersje – z wbudowanym napędem Blu-Ray Ultra HD oraz Digital Edition.

Rośnie zainteresowanie gamingiem i ten trend dotyczy różnych grup wiekowych. Przekłada się to na dynamiczny wzrost zainteresownia zarówno grami, jak i konsolami do gier czy akcesoriami.

Premiera PS5 jest jednym z najważniejszych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie gamingu. Nowe PlayStation 5 od Sony będzie wyposażone w rewolucyjnie szybki dysk SSD oraz kontroler wykorzystujący zaawansowany język haptyczny. Niewątpliwym atutem będzie również układ graficzny Tadeon Navi oraz CPU AMD Ryzen trzeciej generacji, dzięki czemu użytkownicy będą mogli cieszyć się wyjątkowo realistycznymi scenami w grach wideo. 

Konsole są już dostępne w przedsprzedaży w MediaMarkt. PlaySation 5 Digital Edition kosztuje 1849,- zł,  natomiat PlayStation 5 z napędem Blue-Ray Ultra HD kupimy za 2299 ,- zł. 

MediaMarkt ruszył z przedsprzedażą już godzinę po oficjalnym ogłoszeniu daty premiery Playstation 5. Konsola cieszy się tak dużą popularnością, że ilość dostępna w przedsprzedaży szybko się wyczerpie. Szczególnie, jeśli chodzi o model z napędem. – mówi Mariusz Bocian z Działu Zakupu MediaMarkt.

 

Wiecej na ten temat na mediamarkt.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HKStrategiesPL

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »