Firma » Bankowość

Konto dla Ciebie Credit Agricole z Certyfikatem direct.money.pl

Konto dla Ciebie - sztandarowy produkt banku Credit Agricole, został wyróżniony certyfikatem jakości przyznawanym przez portal Money.pl. Nagroda przyznawana jest dla produktów finansowych, które charakteryzują się przejrzystymi warunkami, niskimi kosztami oraz dodatkowymi korzyściami dla klienta.

- Konto dla Ciebie Credit Agricole odpowiada na potrzeby różnych grup klientów. Wprawdzie nie jest ono bezwarunkowo darmowe, ale żeby nie zapłacić nic za podstawowe funkcje karty i konta nie trzeba spełniać skomplikowanych warunków. Za to można zyskać naprawdę wiele udogodnień. Właśnie dlatego nagrodziliśmy je Certyfikatem Direct.money.pl. – uzasadnia Dagmara Sudoł, analityczka portalu Money.pl.

 

Pod jedną wspólną nazwą "Konto dla Ciebie" kryje się rodzina czterech rachunków osobistych: konto flagowe, konto dla klientów VIP, a także konta dla młodzieży i nastolatków. Konto dla Ciebie jest bezpłatne dla użytkowników, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z karty a także zwykłe przelewy przez Internet oraz w aplikacji CA24 Mobile – wystarczy spełnić bardzo proste warunki (zapewnić minimum 1000 zł miesięcznych wpływów i wykonać co najmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem w miesiącu). Za niewielką stałą opłatą abonamentową klienci mogą również korzystać z bankomatów poza granicami kraju.

 

Kartą debetową do Konta dla Ciebie można płacić na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach lub euro bez kosztów przewalutowania. Karty w wersji standardowej mają nowoczesny design, a dodatkowo klient sam może wybrać wygląd swojej karty spośród niemal 200 różnych grafik i zdjęć dostępnych w katalogu banku. 

 

W Koncie dla Ciebie udostępniana jest też Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń assistance Pomoc dla Ciebie. W pakiecie podstawowym ochrona obejmuje m.in. ochronę telefonu na wypadek uszkodzenia wyświetlacza lub kradzieży, zgubienie kluczy lub dokumentów, a także domowe wizyty lekarza lub fachowców (ślusarz, hydraulik) itp.

 

Z Kontem dla Ciebie powiązany jest Rachunek Oszczędzam (dla nowych klientów oprocentowanie 1,5% do 20 tys. zł), a także największy w Polsce Klub Rabatowy (płacąc kartą Credit Agricole można dostać nawet do 55% zniżki). Użytkownicy Konta dla Ciebie mają możliwość realizacji przelewów natychmiastowych Express Eliksir, a także płatności mobilnych Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay.

 

- Konto dla Ciebie, to jeden z najpopularniejszych produktów w historii naszego banku. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Tempo, w jakim otwieramy nowe Konta dla Ciebie, świadczy o tym, że właśnie tak skonstruowane rachunki doskonale trafiają w potrzeby naszych klientów - mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole.

 

 

*******

Credit Agricole Bank Polska jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce, który wyróżnia się na rynku budowaniem trwałych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwem oraz przyjazną obsługą. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Oferuje całą gamę produktów i usług bankowych, a także usług ubezpieczeniowych i assistance, dostępnych zdalnie przez serwisy CA24 (telefoniczny, internetowy, mobilny) oraz w sieci blisko 424 placówek bankowych i partnerskich. Jednocześnie Credit Agricole jest jednym z liderów rynku kredytów konsumenckich. Kredyty ratalne, sprzedawane pod marką CA Raty, dostępne są w prawie 12 000 punktach sprzedaży w całej Polsce. Posiadacze kart płatniczych banku mogą korzystać z największego w Polsce Klubu Rabatowego i kupować taniej towary i usługi dostępne u ponad 10 tys. partnerów.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »